fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

брехлива історія

«Козаки. Абсолютно брехлива історія» онлайн: в мережу виклали перші 2 серії

1 758

Телеканал ICTV виклав у мережу комедію «Козаки. Абсолютно брехлива історія» – перші 2 серії вже доступні для перегляду онлайн.

Прем’єра пригодницького комедійного серіалу «Козаки. Абсолютно брехлива історія» відбулася вчора на ICTV. 12-серійний екшн про епоху Козацтва та пригоди простого хлопця Івана на Запорізькій Січі зняв режисер Олександр Березань. Нові серії виходитимуть у вівторок-четвер.

«Козаки» захоплять візуальною складовою: значні декорації, величезна кількість старовинної зброї, різноманітні обладунки і тканини, козацькі клейноди, безліч дресированих тварин і чарівні українські пейзажі. У 12 серіях покажуть українське село часів XVI століття, Запорізьку Січ, Московське царство і його царя, монголів-розбійників і турків з Османської імперії», – йдеться в описі.

По темі: Виходить серіал «Козаки. Абсолютно брехлива історія» (цікаві факти)

За сюжетом комедії, події розгортаються у XVI столітті. Молодий селянський хлопець Іван викрадає коштовності у московського царя, щоб викупити матір з турецького полону. Серед награбованого опиняється магічна сережка, яка робила владику непереможним. Розгніваний цар відправляє на пошуки зухвальця свого найкращого воїна – нещадного Федора. Ховаючись від переслідувача, Іван втрачає скарб, а цінний артефакт потрапляє на Запорізьку Січ. Тепер хлопця і його товаришів чекає довга подорож, щоб повернути реліквію, врятувати матір і не попастися в лапи ворога.

Переглянути перші 2 серії «Козаки. Абсолютно брехлива історія» безкоштовно онлайн можна на сайті телеканалу ICTV за посиланням, а у нас на сайті нижче дивіться 1 серію.

«Козаки. Абсолютно брехлива історія». 1 серія

У 1 серії простий сільський хлопець Іван наважився викрасти царську державу, тобто символ влади у московського царя. Але разом із цією коштовністю, Іван поцупив ще й магічну сережку, яку цар прагне повернути понад усе. На слід Івана виходить Федір – головний лиходій “брехливої історії”, який пообіцяв цареві впіймати злодюгу будь-якою ціною.

А наважився головний герой на такий вчинок заради матері. Її забрали до османського полону, коли хлопцеві було 13 років. Відтоді Іван мріє викупити її. Після крадіжки, хлопчина відправляється в село Краснопілля. Саме там він має домовитись про майбутній викуп матері з Петром, який щойно повернувся зі Стамбулу. Проте тут починаються ще цікавіші пригоди! Що ж далі трапилося з головним героєм і які труднощі чекатимуть на нього?

Роль Івана виконав Юрій Дяк, а головну жіночу роль красуні Мар’яни втілила Міла Сивацька. У ролі головного антагоніста глядачі побачать Михайла Гаврилова. Також у серіалі знялися Андрій Ісаєнко, Остап Ступка, Михайло Кукуюк, Георгій Делієв, Лариса Руснак, Ігор Портянко, Дмитро Вівчарюк, Олександр Мельник, Тетяна Малкова та інші. Крім відомих акторів, у проекті «Козаки. Абсолютно брехлива історія» бере участь і популярний український фолк-рок-гурт Kozak System.

Проект «Козаки. Абсолютно брехлива історія» зібрав команду відомих фахівців. У режисерське крісло сів Олександр Березань (“Давай танцюй”“Шляхетні волоцюги”). Генеральним продюсером стала Оксана Іванюк. Креативний продюсер – Олег Зборовський. Продюсери ICTV – Анастасія Штейнгауз та Ірина Храновська. Оператор-постановник – Сергій Ревуцький. Художник-постановник – Олександр Батенев («Кріпосна»). Художник із костюмів – Антоніна Белінська («Захар Беркут», «Сторожова застава»), художник із гриму – Ліліанна Хома («Сторожова застава»«Кіборги», «Кріпосна»). Виробництвом серіалу займалася студія IQ Production за підтримки Міністерства культури.

Нагадаємо, знімали серіал на техніку з анаморфотной оптикою, яка зазвичай використовується для повнометражних фільмів.

Читайте також –

«Скажене весілля 2» онлайн: фільм офіційно виклали у відкритий доступ