fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Май далеко, май добре

Фільм «Май далеко, май добре» візьме участь у кіномаркеті Docs for Sale на IDFA в Амстердамі

445

Фільм Ганни Ярошевич «Май далеко, май добре» – про німця Мішеля, який розводить карпатських водяних буйволів і буквально рятує їх від повного зникнення – відібрано до участі у найбільшому індустрійному ринку документальних картин Docs for sale, який проходить в межах IDFA.

Про це порталу «Нове українське кіно» повідомили у пресслужбі фільму.

“Перевагою участі у Docs for sale є те, що це унікальна можливість для фільмів на стадії постпродакшену або вже готових фільмів знайти агентів, байерів, впасти у око фестивальним відбірникам, програмним директорам телеканалів, інтернет-платформ тощо”, – йдеться в повідомленні.

Міжнародний кінофестиваль документальних фільмів у Амстердамі є одним з найпрестижніших у світі та чи не головним майданчиком для найкращих документальних картин. Цього року через карантин захід відбудеться онлайн 16-20 листопада.

По темі: Два українські фільми відібрано до конкурсу Амстердамського фестивалю IDFA

Молодий німець Мішель, що вивчав екологію в університеті, робить цікавий вибір – полишає рідну країну та їде у маленьке віддалене село в Карпатах. Там на схилах гір він розводить унікальний вид тварин – карпатських водяних буйволів і буквально рятує їх від повного зникнення. Зрозумівши, що це – його покликання, Мішель вирішує назавжди залишитись в Україні.

Режисерка Ганна Ярошевич, у доробку якої 10 короткометражних документальних фільмів для каналу «Вавилон’13», працює над фільмом «Май далеко, май добре» понад 4 роки. Продюсерка Альона Качкан, яка  працює у сфері комунікацій у міжнародному проєкті, який підтримує український малий і середній бізнес та стартапи у різних секторах, до проєкту «Май далеко, май добре» долучилася два роки тому.

Кошти на виробництво стрічки режисерка Ганна Ярошевич та продюсерка Альона Качкан збирали самотужки за рахунок краудфандінгу. Зараз фільм отримав підтримку Українського інституту на міжнародну промоцію в рамках програми proMOTION.

Май далеко, май добре

Май далеко, май добре

Нагадаємо, в травні Український інститут оголосив переможців довгострокової програми з підтримки промоції українських фільмів за кордоном proMOTION. Експертна комісія обрала п’ять українських фільмів, які одержали на промоцію за кордоном до 150 тис. грн., серед них – фільм «Мішель» («Май далеко, май добре»).

____________

Docs for sale – це маркет, який полегшує продаж документальних фільмів у світі, об’єднуючи всі зацікавлені сторони. За роки існування став одним із провідних світових ринків документального кіно. До участі приймаються  документальні фільми з усього світу, орієнтовані на кінопрокат, телебачення та аудиторію в Інтернеті. Цього року через карантин захід відбудеться онлайн 16-20 листопада.

Читайте також –

Docudays UA оголосив учасників української делегації на фестиваль IDFA