fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

інста зно

До серіалу «Секс, Інста і ЗНО» вийшов другий тизер і саундтрек від «Вагоновожатые»

722

25 листопада 2020 року відбудеться прем’єра серіалу «Секс, Інста і ЗНО». Гурт «Вагоновожатые» презентував заголовну пісню серіалу.

Трек називається «ZNO». Автор слів, фронтмен гурту Антон Слєпаков речитативом на фоні брейкбіту розповідає про всі труднощі підліткового життя, з якими за сюжетом серіалу стикаються його герої. Як повідомляє СЛУХ, почути пісню можна на цифрових платформах: Apple MusicSpotifyYouTube MusicDeezer.

Пропонуємо її також до прослуховування на Youtube-каналі гурту.

У саундтреку серіалу також звучатимуть пісні ONUKA, Макса Барських, Івана Дорна, Mujuice, Kedr Livanskiy, U_C та інших артистів. В окремих сценах використано музику виконавців і саундпродюсерів Hidden Element, Monsto, Polje, Vroda, Bejenec і SI Process.

Крім того, до серіалу вийшов другий тизер, в якому головна героїня розмірковує про правду, яку про неї дізналися у школі та про те, що головне залишатися собою.

Нагадаємо, серіал розповість про підліткове життя, їх інтимні стосунки, ведення соцмереж і оголення заради рейтингу блогу. Головні ролі в серіалі грають студенти – Ганнуся Ярмоленко, Андрій Максимов, Соня Слюсаренко, Ірма Вітовська та інші.

Прем’єра серіалу «Секс, Інста і ЗНО» режисера Антоніо Лукіча («Мої думки тихі») відбудеться 25 листопада на платформі 1+1 video. Вартість перегляду всіх 12 серій «Секс, Інста і ЗНО» складатиме 79 грн. До 24 листопада включно доступ до серіалу можна придбати зі знижкою: 59 грн. Авторка ідеї та шоураннерка проєкту – Ірина Никончук.

Читайте також

“Sex Education” по-українськи: перший тизер серіалу “Секс, Інста і ЗНО”