fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Де гроші»

Стала відома дата прем’єри фільму «Де гроші» на телебаченні

392

Дивіться телепрем’єру авантюрної комедії-квесту «Де гроші» з Адою Роговцевою і Дзідзьо в головних ролях у неділю, 26 грудня, на каналі «Україна».

Як стало відомо з новин сайту телеканалу «Україна», комедію виробництва компанії DzidzioFilm покажуть 26 грудня о 21.00. “Глядачі поринуть у захопливі й часом небезпечні пошуки скарбу, захованого в таємничому будинку-квесті”, – йдеться в повідомленні.

Головні ролі комедії-квесту виконують українська акторка театру та кіно Ада Роговцева (“Вічний поклик”, “Чоловіки є чоловіки”, “Сага”), співак та актор Михайло Хома (Dzidzio) (“Зірки за обміном”“Dzidzio Перший раз”), актори Сергій Либа (“Dzidzio Контрабас”) та Анна Буткевич (“Спадок брехні”).

Серед касту акторів також багато відомих зірок театру, кіно й шоу-бізнесу: Ахтем Сеітаблаєв, Віктор Андрієнко, Володимир Остапчук, Олексій Тритенко, Юрій Горбунов, Володимир Задніпровський, Євген Сморигін, Назарій Гук, Любов Тимошевська, Наталя Холоденко, Юлія Магдич, Діма Варварук та інші.

За сюжетом піаніст-авантюрист Міша, щоб знайти гроші на визволення друга з-під арешту, влаштовується працювати до старої власниці таємничого будинку-квесту. Але він не знає, що питання “Де гроші?” цікавить не тільки його. Всі в цьому будинку шукають гроші.

«Унікальність фільму у тому, що усі глядачі будуть заангажовані шукати гроші разом з нами. До речі, гроші будуть не там, де ви подумали. А щоб трошки відкрити таємницю, наведу маленьку фразу з фільму: «Мріяти мало». Щоб реалізувати ідею – треба працювати. Влюбитися в ту справу по вуха, зануритися повністю, і тоді буде результат», – розповів Михайло Хома (DZIDZIO).

Історію відзняли за 23 дні в Києві та у Львові. Одна зі сцен відзнята на легендарному Личаківському цвинтарі у Львові. Крім того, спеціально для стрічки в одному з павільйонів площею 1 650 кв. м на кіностудії імені Довженка побудували інтер’єрні декорації імпровізованого будинку на кілька кімнат, зокрема тут і були знамениті кімнати-квести, де головні герої шукають гроші.

Режисер-постановник фільму – Михайло Хома, режисерська співпраця – Тарас Дронь, сценаристи – Сергій Алімов, Тарас Дронь, Сергій Либа, Павло Остріков, Кирило Тимченко, Михайло Хома та Діана Юраш. Оператор-постановник – Юрій Король, художник-постановник – Максим Німенко, креативний продюсер – Сергій Либа. Продюсери: Анатолій Безух, Діана Юраш.

Фільм створено DzidzioFilm за підтримки Державного агентства з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України. Проєкт “Де гроші” став одним із найдорожчих фільмів, на які Держкіно виділило кошти у 2020 році. Сумма державної підтримки склала 21,60 млн грн. Загальний бюджет картини – 27 млн грн.

Нагадаємо, комедія-квест «Де гроші» вийшла в український кінопрокат 21 жовтня 2021 року. Дистриб’ютор: B&H Film Distribution.

Читайте також

Бокс-офіс жовтня: Як в кінотеатрах показували українські комедії «Бурштинові копи» і «Де гроші?»