fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

До Дня захисту дітей покажуть фільми «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» та «Віктор_Робот»

142

З 1 по 3 червня о 19:00 в Кам’янець-Подільському парку Героїв Євромайдану відбудуться благодійні кінопокази до Дня захисту дітей.

Про це повідомили порталу “Нове українське кіно” організатори BRUKIVKA International Film Festival. Як зазначається, під час заходів буде розміщено благодійну банку і усі зібрані кошти підуть на потреби Збройних сил України.

Програма показів:

1 червня – показ дитячого фільму «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» режисера Михайла Кострова, який базується на казці українського сценариста та казкаря-лірника Сашка Лірника «Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід».

2 червня – показ усієї національної анімаційної програми короткого метру Кам’янець-Подільського міжнародного кінофестивалю «Бруківка» з 2017 по 2022 рік, яка складає понад 20 робіт з 10 регіонів України. Це і мультфільми, створені дітьми в Кам’янці-Подільському, мультфільми відомих українських кіностудій, які створено за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Українського культурного фонду та Держкіно України, аматорська анімація та пластилінова мультиплікація.

3 червня – український повнометражний мальований анімаційний фільм «Віктор_Робот» режисера Анатолія Лавренішина, який отримав приз Глядацьких Симпатій на одинадцятому Одеському міжнародному кінофестивалі. За синопсисом штучна Залізна Зірка з невідомої причини перестала світити і для її ремонту прилітають на зорельоті дівчинка Вікторія зі своїми батьками. В пошуках творця Залізної Зірки Вікторія знайомиться з роботом, який стає її другом і отримує ім’я Віктор.

Кінопокази просто неба відбудуться за підтримки Кам’янець-Подільської міської ради, Міжнародного кінофестивалю «Бруківка», українських кінокомпаній «Артхаус Трафік» та ТОВ “Кінокомпанія 2016”.

Нагадаємо, починаючи з 24 березня на благодійних заходах кінофестивалю “Бруківка” вдалось зібрати 113,440 гривень для Збройних сил України.

Читайте також

Вийшли нові серії мультфільму «Добро завжди перемагає»