fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Джек Раян українською

«Джек Раян» українською: На Amazon Prime з’явився перший український дубляж

155

Стримінговий сервіс Amazon Prime вперше продублював українською мовою свій проект. Першим продубльованим нашою мовою став серіал Джек Раян”.

На це звернула увагу перекладачка Олена Лісевич. “Ну що, шановні, цей день настав: Amazon Prime продублювали новий сезон «Джека Раяна». Субтитри та дубляж також є для першого сезону, у другому ж немає нічого”, – написала у Twitter вона. Раніше на Amazon Prime були лише українські субтитри – у серіалах “Володар перснів” і “Список смертників”. Тож “Джек Раян” став першим серіалом з повноцінним українським дубляжем.

 

“Джек Раян” (Tom Clancy’s Jack Ryan) – американський телесеріал у жанрі шпигунський трилер на основі персонажа серії романів Тома Кленсі. Головну роль у ньому грає Джон Кразінські. Перший сезон вийшов на Amazon Video 31 серпня 2018 року. Третій сезон вийшов на Amazon Prime у грудні цього року.

Стримінговий сервіс Amazon Prime Video доступний на території України з 2016 року. Він не має україномовного інтерфейсу та донедавна зовсім не мав фільмів чи серіалів, дубльованих українською. Тому досі сервіс орієнтується на англомовну аудиторію. Втім, на Amazon Prime Video є кілька десятків українських фільмів. Місячна підписка на стримінговий сервіс обійдеться у $5,99.

Читайте також

Цей день настав: на Netflix запрацював український інтерфейс