fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Цей день настав: на Netflix запрацював український інтерфейс

446

На сайті Netflix став доступний інтерфейс українською мовою — дивіться список перекладених популярних серіалів та фільмів. Також стрімінг завів офіційні сторінки в соцмережах для України.

Як повідомляє компанія, Netflix запустив в Україні локалізовану версію відеосервісу з українським інтерфейсом. На стрімінг-платформі серед контенту уже доступні в українському дубляжі популярні серіали та фільми, зокрема: “Академія “Амбрелла”, “Бріджертони”, “Статеве виховання”, “Корона”, “Ферзевий гамбіт”, “Дивні дива”, “Паперовий будинок” та мультфільм “Мітчелли супроти машин”.

За темою: На Netflix вийшов перший фільм українською мовою

Україномовна версія сервісу доступна у вебверсії Netflix за посиланням netflix.com/ua. Але у деяких зареєстрованих користувачів сервісу мова інтерфейсу за замовчуванням не оновилася.

Фото: скріншот сайту https://www.netflix.com/ua/

Також у стрімінгової платформи з’явились1 жовтня офіційний фен-пейдж Netflix українською у facebook та instagram.

Фото: скріншот facebook @netflixua

«Обіцяють ще більше дубляжу та субтитрів українською. Заради таких змін і працюємо», — зазначив міністр. Таким чином, українська стала однією з понад 30 мов, якими «говорить» Netflix, йдеться у заяві компанії.

Нагадаємо, влітку стало відомо, що комедійний бойовик «Останній найманець» (The Last Mercenary) з Жан-Клодом Ван Даммом, більшість сцен якого було знято в Києві, увійшов в десятку найбільш популярних фільмів на Netflix.

Читайте також

На Netflix вийшов перший мультфільм з українським дубляжем