fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Коза Ностра. Мама їде

Сімейна комедія «Коза Ностра. Мама їде» виходить онлайн

1 141

24 грудня відбудеться ексклюзивна цифрова прем‘єра українсько-італійської комедії «Коза Ностра. Мама їде» на платформі Sweet.tv.

Про це повідомляє FILM.UA Group на своїй сторінці у Facebook. Стрічка розповідає про Владу Козу, яка їде до своєї доньки на Сицилію, але випадково опиняється в родині італійських мафіозі. Влада швидко стає своєю у їхній компанії та вчить їх, як жити, любити, та цінувати — як справжня українська мама.

В основі сюжету фільму «Коза Ностра. Мама їде» — сімейні цінності та непрості стосунки між різними поколіннями, діляться творці комедії.

Цей фільм — гаряча суміш італійського темпераменту та українського норову. Влада (Ірма Вітовська) — любляча мама, яка хоче піклуватись про доньку та її родину, хоч їм це не завжди потрібно. Дон Фредо — мафіозі, який усе життя вклав у «бізнес», забувши про інтереси сім’ї. А діти як діти — сучасні, вперті, з новими поглядами на життя та мріями про самостійність.

Чи знайде Влада любов, Фредо — гармонію, а діти — свободу від владних батьків… Дивіться фільм онлайн на Sweet.tv відсьогодні. Нижче дивіться офіційний трейлер фільму.

Фільм створено FILM UA Production (Україна), Pepito Produzioni та Rai Cinema (Італія) за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Кінотеатральну дистрибуцію в Україні здійснюють FILM.UA Distribution та Кіноманія.

Нагадаєм, зйомки комедії припали на 2020 рік, у розпал першої хвилі пандемії коронавірусу. Знімали в українських Карпатах, на острові Сицилія та в околицях Риму, в умовах суворих карантинних обмежень. По завершенню зйомок команда планувала гучну прем’єру в Києві за участі колег з Італії, проте 24 лютого 2022 року усе змінило.

Втім, у травні 2022 року відбулася прем’єра стрічки в Римі, після якої стартував широкий комерційний прокат в Італії. В український прокат фільм з Ірмою Вітовською в головній ролі вийшов 1 грудня 2022 року.

Як зазначає кінотеатральний дистрибутор фільму в Україні FILM.UA Distribution, за три вікенди у прокаті сімейна комедія «Коза Ностра. Мама їде» зібрала коло великих екранів 8 765 глядачів глядачів, а касові збори склали 1 104 741 грн.

Читайте також

Чорна комедія «Я працюю на цвинтарі» вийшла онлайн на Takflix