fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Егрегор Станіслава Капралова

Фільм “Егрегор” Станіслава Капралова вийде в прокат восени (офіційний постер)

316

Презентовано новий постер до містичного трилера “Егрегор” Станіслава Капралова. Прем’єру та реліз стрічки за участю американського актора Омрі Роуз та Олени Лавренюк (“Dzidzio контрабас”) автори фільму обіцяють восени 2021 року.

За сюжетом нового містичного трилера від режисера стрічки “Пік страху”, нью-йоркський детектив Артур отримує дивний лист із авіаквитком і прихованим посланням від свого університетського професора-українця, з яким не спілкувався багато років. Артур намагається розібратися, що сталося, та дізнається про смерть професора: він нібито здійснив самогубство, а за його дочкою Лесею полюють невідомі. Артур вилітає до Києва, щоб розплутати цю загадку.

Головні ролі в картині виконують: Омрі Роуз – американський актор, відомий своєю участю у фільмі “Непокора” та “Ліга справедливості” та Олена Лавренюк – українська актриса театру та кіно, виконавиця головних ролей у фільмах “Dzidzio контрабас” та “11 дітей з Моршина”.

Також глядач побачить у фільмі акторів: Валерію Караман, партнерку Віллема Дефо та Роберта Паттінсона у фільмі “Маяк”, Данієля Ольбрихського, улюбленого польського актора відомих режисерів Анджея Вайди, Кшиштофа Зануссі та Єжи Гоффмана, Анджея Зелінського, відомого своїми ролями у серіалі “Ватага”, виробництва HBO та фільмі “Піаніст” Романа Поланскі.

За словами автора сценарію стрічки Любомира Левицького, який на початок зйомок фільму, а саме у березні 2017 року, виступав режисером картини (“Штольня”“Selfieparty”), ідея фільму з’явилася у нього після ознайомлення з дослідженням «ефекту сотої мавпи». Експеримент, проведений Лоуренсом Блером і Лаелом Вотсоном у середині 1970-х років, доводив паранормальне швидке поширення інформації суспільству від групи, яка набрала критичну масу — сто осіб.

Зйомки стрічки відбувались у Києві, Львові, Варшаві та Нью-Йорку. Фільм “Егрегор” став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Розмір державної фінансової підтримки склав 22 млн грн при загальній вартості виробництва фільму – 66,26 млн грн.

За темою: Зйомки фільму “Егрегор” відновилися: перші фото зі знімального майданчика

Фільм створений у ко-продукції компаній Solar Media Entertainment (Україна), Bow And Axe (Польща), FishCorb Films (США) за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Польського інституту кіно. Автор сценарію – Любомир Левицький, Сергій Касторних, Омрі Роуз. Продюсер – Сергій Лавренюк. Виконавчий продюсер – Маріанна Новікова.

Егрегор Станіслава Капралова

Нагадаємо, містичний трилер Станіслава Капралова “Егрегор” став фільмом-закриттям ювілейного, 50-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». Показ фільму 5 червня у Києві став для нього світовою прем’єрою.

Вихід стрічки у прокат планується вже восени цього року.

Постер фільму

Егрегор Станіслава Капралова

Читайте також

Стартували зйомки документальної стрічки «Блаженний» від творців «найкращого фільму» Docudays UA-2021 «Земля Івана»