fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Агент Єва

Вийшов фільм “Агент Єва”, до створення звукового дизайну якого долучилась українська студія

1 069

Прем’єра шпигунського триллера “Агент Єва”, головні ролі в якому грають Джессіка Честейн (“Інтерстеллар”) та Джон Малкович, відбулась у вітчизняних кінотеатрах 13 серпня. Синхронні шуми до стрічки робила українська студія KWA Sound Production.

Про це порталу “Нове українське кіно” повідомив керівник міжнародного напрямку студії KWA Sound Production Рустам Гімадієв.

“Особливістю роботи над цим фільмом було поєднання делікатного підходу до звуку у тихих сценах та агресивного у екшн епізодах”, – розповів провідний фолі-артист студії Богдан Заварзін.

Раніше KWA Sound Production також працювала над такими зарубіжними та українськими стрічками, як “Ґретель і Гензель”, “Той, що ясно горить” (Brightburn), “Моя бабуся Фанні Каплан”, “Кіборги”, а також комп’ютерними іграми Mortal Kombat 11, Halo Wars 2, Star Wars: Battlefront II та інших. Студія здобула дві нагороди і дві номінації престижної MPSE Awards.

За сюжетом картини Єва – один з найнебезпечніших секретних спецагентів в світі. Вона ніколи не бачила свого боса, але завжди поодинці справляється з усіма завданнями, навіть з най неможливими. Коли одна з них йде не за планом, Єва вирішує відійти від справ. Але не всі згодні відпустити її і тепер вона стає головною мішенню спецслужб.

Зйомки фільму проходили у 2018 року в Бостоні і Вестоні, Массачусетс, США. Головну роль у стрічці “Агент Єва” грає двічі номінантка на премію “Оскар” Джессіка Честейн. Також у фільмі можна побачити таких світових зірок, як Джина Девіс (“Тельма і Луїза”), Колін Фаррелл (“Справжній детектив”), Джон Малкович, Йоан Гріффіт та Джоан Чен (“Твін Пікс”).

Режисером картини став Тейт Тейлор – постановник трилерів “Дівчина в поїзді”, “Ма” і культової драмеді “Прислуга”, за яку Джессіка Честейн отримала свою першу номінацію на премію “Оскар “.

З 13 серпня фільм “Агент Єва” демонструють в більшості українських кінотеатрів.

Читайте також

Українська звукова студія взяла участь у створенні культової гри Mortal Kombat 11: Aftermath