fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Самородки

Вийшов тизер фільму “Самородки” про копачів бурштину

1 028

“Самородки” – пригодницька комедія про двох друзів-простаків, які, бажаючи розбагатіти, їдуть копати бурштин, але потрапляють у збройне протистояння бандитських угруповань. Головні ролі в кінострічці зіграють Бампер і Сус.

Повнометражна стрічка “Самородки” – дебютний проєкт режисерки Ольги Золотарьової з бюджетом у 12 млн грн, який став одним із переможців 13-го конкурсного відбору Держкіно. Зйомки фільму заплановані на жовтень-листопад 2020 року.

За сюжетом комедійної картини, двоє друзів у скруті – тракторист Петро Бампер і безробітний Сєрьога Сус – вирушають в український клондайк копати бурштин, прагнучи розбагатіти. У пошуках звичайного бурштинового каменю вони випадково знаходять інший – рідкісний і надзвичайно коштовний “інклюз”. У хлопців починаються справжні пригоди, оскільки виявляється, що за цим інклюзом полює ватажок бурштинової мафії, в лапи якої вони потрапили. Чи вдасться хлопцям вибратися живими та зберегти камінь, якщо на кону стоятиме не менш цінний скарб – кохання?

Дивіться тизер фільму “Самородки”: відео

По темі: “Бурштинові копи”: розпочалися зйомки поліцейської комедії Аліни Бухтіярової

Головні ролі в цій пригодницькій кінострічці зіграють комедійні актори Олексій Супрун та Сергій Сус, також відомі, як Бампер і Сус.

Виробник картини ТОВ “Baza Films”. Автор сценарію – Сергій Алімов. Продюсери: Артем Колюбаєв, Наталія Головата і Юрій Правілов.

Читайте також

Український кіберпанк: за мотивами коміксу “КіберКрай” хочуть зняти фільм (тизер)