fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Евакуація

В прокат вийшов фільм “Евакуація” про війну на сході України

691

З 11 березня на великих екранах демонструють документальний фільм Євгена Тітаренка “Евакуація” – про унікальну систему евакуації поранених бійців, завдяки якій врятовано десятки тисяч життів.

Про це повідомляє Держкіно. Майже сім років на сході України йде війна. Хто створив систему унікальну систему евакуації поранених бійців? Як і чому саме таку? Як за лічені години відбувається евакуація? Люди, які мають відповіді на ці питання, продовжують свою надважливу справу і роблять все, щоб рятувати життя.

Дивіться офіційний трейлер фільму Євгена Тітаренка “Евакуація”, наскільки вагомою складовою війни є евакуація поранених: відео

Автор сценарію та режисер фільму – Євген Тітаренко. Оператор – Олексій Степанков-Ткаченко. Художник-постановник – Тарас Ткаченко. Композитор –Іван Оглоблін. Продюсери – Олександр Дріз та Наталія Хазан. Стрічку створено Міжнародним продюсерським центром “Фор-Пост” за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Фільм, який було створено наприкінці 2020 року, буде демонструватися:

  • – у кінотеатрах мережі “Планета Кіно” в Києві (“Блокбастер” та ТРЦ “River -Mall”), Львові (ТРЦ “Forum Lviv”), Харкові, Дніпрі та Сумах;
  • – у кінотеатрі “Кіно Тема” в Дніпрі, ТРЦ “Neo Plaza”;
  • – у київському кінотеатрі “Ліра”.

В рамках показів відбудуться зустрічі з творчою групою та героями фільму: 12-го березня – в Дніпрі, 14-го березня – в Києві, в кінотеатрі “Планета кіно” (ТРЦ “Блокбастер”). Під час цих спецпоказів у фойє кінотеатрів працюватиме пересувна виставка “Війна Росії проти України”, яку створили дніпровський Музей АТО та Дніпровський національний історичний музей ім. Дм. Яворницького.

Евакуація

Евакуація

Читайте також –

«Одесити на Донбасі» онлайн: фільм виклали у вільний доступ