fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Жінки що грають в ігри

«Жінки, що грають в ігри»: сім історій про лауреаток премії Women in Arts 2021 вийдуть документальним фільмом онлайн

663

13 березня на Megogo Live відбудеться прем’єра документальної стрічки «Жінки, що грають в ігри» режисерки Надії Парфан про життєвий та професійний шлях лауреаток премії Women in Arts 2021. Одразу після прем’єри фільм також стане доступним для безкоштовного перегляду на Megogo.

Про це повідомляє PR-служба Megogo. Премія Women in Arts призначається жінкам за актуальні досягнення в українському мистецтві, та заснована ООН Жінки в Україні та Українським інститутом. Імена сімох героїнь кінофільму буде оголошено під час церемонії вручення премії 12 березня в рамках глобального тижня мистецтв HeForShe Arts Week.

«”Жінки, що грають в ігри” – це колективний портрет семи надзвичайних жінок української культури. Ідея фільму прийшла до мене зі світу дитинства. В дитинстві всі ми спочатку були просто дітьми, і лише в певний момент стали дівчатками/хлопчиками. З одного боку, цей поділ був нав’язаний ззовні – штучно і несправедливо. З іншого боку, дівчатка – це окрема субкультура і свій таємничий світ, в якому відбувалось багато магії. У фільмі “Жінки, що грають в ігри” я пропоную повернутися в цей світ і згадати дитяче відчуття гри», – розповіла режисерка фільму Надія Парфан.

Дивіться загадковий тизер документального фільму та вгадуйте переможниць: відео

«Це фільм-гра, що повертає нас у дитинство і допомагає згадати, як все починалось, – йдеться в повідомленні Phalanstery Films у Facebook. – Наші героїні – дівчатка, які виросли і “дали жару”. Вони не розкажуть вам про успішний успіх, але саме вони якнайкраще знають правила гри – і як правильно їх порушувати. Ці жінки вміють віддаватися справі, радіти, помилятися, перетворювати виклики у можливості і продовжувати гру. Вони визначають обличчя української культури сьогодні. Ми надихаємось кожною з них».

Картина розповідатиме історії переможниць премії у таких номінаціях: кіно, музика, театр, література, візуальне мистецтво, культурний менеджмент та культурна журналістика.

Жінки що грають в ігри

Одразу після прем’єри, яка розпочнеться о 20:00, фільм буде доступний до перегляду ексклюзивно та безкоштовно на медіасервісі Megogo.

Читайте також

Розпочалися зйомки фільму Філіпа Сотниченка «Ля Палісіада» (фотоогляд)