fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

фільм Казка про Коника

Документально-анімаційний фільм «Казка про Коника» вийде в прокат 9 вересня (трейлер)

320

З 9 вересня на екрани українських кінотеатрів виходить документально-анімаційний фільм «Казка про Коника» режисерів Уляни Осовської та Дениса Страшного. Творці стрічки презентували новий трейлер картини.

Про це повідомляє PR-служба фільму. Кінопрокат відбудеться у 23-х містах України — Києві, Львові, Харкові, Сумах, Одесі, Миколаєві, Маріуполі, Дніпрі, Запоріжжі, Рівному, Черкасах, Херсоні, Кривому Розі, Чернігові, Полтаві, Луцьку та інших.

Фільм «Казка про Коника» розповідає про найвідомішого українця в Естонії — Анатолія Лютюка і його волонтерську місію на Донбасі. Окрім своєї волонтерської діяльності, Анатолій також збирає добрі історії, адже багато років тому дав обітницю щодня знаходити щось добре. У цьому йому допомагає дерев’яний Коник, який стає героєм казок про тварин на війні, написаних за мотивами реальних подій.

Дивіться новий офіційний український трейлер стрічки «Казка про Коника»

Робота над фільмом тривала понад 6 років, за які було відзнято понад 300 годин матеріалу. У листопаді минулого року фільм презентували на індустріальній секції головного світового фестивалю документального кіно IDFA, де він розпочав свій шлях до глядача.

Попередньо кінопрокат фільму в Україні був запланований на травень 2021, проте через весняний локдаун дати довелося перенести. В свою чергу, в Естонії, де мешкає головний герой фільму, кінопрокат відбувся у лютому 2021, після прем’єри на найбільшому фестивалі документального кіно Балтійського регіону DocPoint Tallinn. Відтак фільм презентували в Україні на фестивалях “Docudays UA” та “Mолодість”.

Фільм створено режисерським об’єднанням Docutoloka за участі естонської кінокомпанії Silmviburlane, яка також виступила дистрибутором в Естонії. Дистрибуцією в Україні займається Катерина Мізіна («Міф», «Людина з табуретом»). Проєкт підтримали Український культурний фонд, Український інститут та Естонський кіноінститут.

З 4 по 12 вересня за участі авторів стрічки Уляни Осовської та Дениса Страшного (Docutoloka) заплановано промо-тур Україною.

фільм Казка про Коника

Читайте також

«Зошит війни»: у кінотеатрах покажуть фільм War Note, створений із відеозаписів українських бійців