fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Халепа на 5 Baksiv

Фільм «Халепа на 5 Baksiv» покажуть у неділю на телебаченні

265

Кримінальну комедію «Халепа на 5 Baksiv» режисера Мирослава Латика покаже суспільний телеканал UA: Культура у неділю, 19 грудня.

Як повідомляє телепрограма, у кіновікенді суспільного телеканалу UA: Культура можна буде подивитися українську комедію «Халепа на 5 Baksiv» (16+). Показ фільму відбудеться 19 грудня о 22:50.

Фільм режисера Мирослава Латика (2019) ґрунтується на успішному веб-серіалі “5baksiv.net”, створеному у співпраці з BBC Media Action та Британською Радою, за підтримки Державного агентства з питань кіно.

Зухвала молодіжна комедія про дрібного шахрая Хом’яка, який разом із друзями Максом та Зеником вважаються головними підозрюваними у вбивстві. Слідчі мають знайти відповіді. Та серед них є “кріт”, і для нього слідство є лише прикриттям для іншої операції. Головні герої потрапляють у епіцентр розборок невідомих силовиків та місцевого авторитету, які полюють за головним доказом – флеш-картокою, на якій є відео державного злочину. І коли здається, що все пропало і життя скінчилось, у Хом’яка народжується смілива ідея.

В ролях: Дмитро Хом’як, Микита Бичков-Андрієвськийк, Денис Пасєчнийк, Євгенія Гладійк, Олександр Жуковінк, Олег Примогеновк, Ігор Піснийк, Аліна Коваленкок, Дмитро Вівчарюкк, Терентій Невеселийк, Володимир Шумкок, Володимир Кравчукк, Богдан Юсипчукк, Ада Роговцева.

Виробник: Мистецьке агентство “Перлини сезону”. Дистриб’ютор: Multi Media Distribution. Режисер: Мирослав Латик. Сценаристи: Ольга Рєкак, Мирослав Латик, Володимир Арєнєв. Продюсери: Олександр Дмитренкок, Дмитро Хільченкок, Поліна Бушинська. Художники-постановники: Марія Хомяковак, Марія Кобилецька. Оператори-постановники: Євген Усановк, Костянтин Пономарьов. Режисер монтажу: Тарас Підгірняк.

Саундтрек до фільму написав Максим Ячмінь, член одеського рок-гурту PERNATIZ, а одна з пісень нового альбому гурту стала головною композицією фільму.

Кінопроект став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно, отримавши державну фінансову підтримку розміром 3,6 млн грн з загального кошторису у 8,4 млн грн. В кінотеатрах фільм вийшов 7 листопада 2019 року, зібравши в українському прокаті (за весь період) ₴ 406 679.

Халепа на 5 Baksiv

Нагадаємо, у нового фільму Мирослава Латика та української кінокомпанії Kristi Films – музичної драми у стилі гангста-реп «Королі репу» – з’явився другий тизер.

Читайте також –

Вийшов другий тизер фільму «Королі репу» Мирослава Латика