fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Leopolis Night

Фільм «Leopolis Night» Нікона Романченка з‘явився онлайн

183

Короткометражний фільм «Leopolis Night» Нікона Романченка – переможець національних конкурсів фестивалю «Молодість» і ОМКФ – вийшов онлайн.

Про це повідомила пресслужба онлайн-кінотеатру Takflix. Ніч Леополіса / Leopolis Night – ігровий фільм 2021 року режисера Нікона Романченка, виробництва Львівської кінокомісії.

Стрічка отримала нагороду як найкращий короткометражний фільм Національного конкурсу 51-го КМКФ «Молодість». Режисера Нікона Романченка відзначили за найкращу режисуру на 12-ому Одеському міжнародному кінофестивалі.

За темою: Кінофестиваль “Молодість” назвав переможців національного конкурсу

Поля, Соломія та Марія грають у львівському театрі. Після вистави вони знайомляться з Ніконом та разом гуляють нічним містом. Полі здається, що вона закохується в нього. Однак зранку Нікон поїде з міста, і вони більше не побачаться.

У драмі зіграв сам режисер і Соломія Кирилова, яка виконує головну жіночу роль у «Памфірі» Дмитра Сухолиткого-Собчука.

Дивіться фільм за посиланням. Фільм демонструється мовою оригіналу (українська) з англійськими субтитрами. Стрічка доступна по всьому світу. 10% з кожного квитка на фільм «Leopolis night» Takflix передає до фонду «Повернись живим», ще 50% – творцям кіно. Нижче дивіться тизер.

Режисер-постановник та сценарист: Нікон Романченко. Оператор-постановник: Олександр Коротун. Звукорежисери: Михайло Закутський, Богдан Бараковських, Катерина Герасимчук. Режисери монтажу: Нікон Романченко, Катерина Горностай. Продюсери: Нікон Романченко, Катерина Горностай.

Leopolis Night

Читайте також

Чорна комедія «Я працюю на цвинтарі» вийшла онлайн на Takflix