fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Максим Оса

Фільм за мотивами коміксу «Максим Оса» презентують в США (постер)

348

Міжнародна прем’єра пригодницького трилера Мирослава Латика «Максим Оса», виробництво якого розпочалося ще у 2013 році, відбудеться в США.

Про це повідомляє дистрибутор стрічки. Подія відбудеться сьогодні, 14 квітня о 19:00, в університеті Вісконсіна в Центрі вивчення ХХІ століття (Center for 21st Century Study).

Сюжет картини базується на однойменному графічному романі. 1636 рік. Максим Оса їде назустріч козакам, які перевозили золото польського короля. Внаслідок нез’ясованих обставин майже весь загін вбитий, а Оса стає головним підозрюваним.

Дивіться тизер фільму

Показ у Вісконсинському університеті стане світовою прем’єрою цієї довгоочікуваної стрічки. Український реліз стрічки планувався восени цього року, але точна дата й досі невідома.

Між продюсером фільму Hanzhonkov.com та FILM.UA Distribution підписаний Меморандум на дистрибуцію стрічки “Максим Оса” в Україні та світі.

Нагадаємо, що фільм виграв пітчинг Держкіно ще у 2013 році. Від тоді стрічка змінила декілька режисерів і навіть продюсерів та отримала додаткове державне фінансування. Очікування цього фільму можна певним чином порівняти з очікуванням виходу анімаційної «Мавки».

Міжнародний постер фільму

Читайте також

То є мої гори! Я тут ґазда: фраза ватажка опришків з фільму «Довбуш» підтримує бойовий дух захисників України