fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Між небом та горами

Фільм «Між небом та горами» Дмитра Грешка представили на Краківському кінофестивалі – дивіться трейлер

244

Сьогодні відбудеться прем’єра документального фільму Дмитра Грешка «Між небом та горами» на Краківському кінофестивалі. Представлено трейлер.

Про це порталу “Нове українське кіно” повідомили творці стрічки. Польський кінофорум виявив солідарність до України та прихистив Міжнародний кінофестиваль документального кіно з прав людини Docudays UA, який мав відбутись наприкінці березня у Києві. Але через повномасштабне вторгнення росії до України провести фестиваль вдома виявилось неможливим. У Кракові відбудуться покази Національного конкурс DOCU/УКРАЇНА, оголошення якого відбулось напередодні повномасштабного вторгнення, і куди зокрема увійшов і дебютний повнометражний фільм Дмитра Грешка.

Це буде трактуватись одночасно як світова та національна прем’єри фільмів. Більш того, покази «Між небом та горами» відбудуться у краківському кінотеатрі «Київ». Краківський кінофестиваль проходить з 29 травня по 5 червня та онлайн на території Польщі 3-12 червня 2022 року.

Фільми буде оцінювати міжнародне журі, а нагородження відбудеться в останній день Краківського фестивалю.

Крім того, фільм «Між небом та горами» візьме участь у кінофестивалі Sheffield DocFest, який відбудеться з 23 по 28 червня відбудеться важливий британський фестиваль документального кіно. Там пройде Міжнародна прем’єра фільму.

На важливому британському кінофорумі буде презентована програма «Пароль: Паляниця», де покажуть 4 кінокартини із Національного конкурсу кінофестивалю Docudays UA.

Mountains and heaven in between

Про фільм: В той час як весь світ зупинився під час пандемії коронавірусу, жителі гірського села Колочава на Закарпатті, живуть звичним життям. Тільки працівниці сільської станції швидкої допомоги знають, що відбувається насправді…

Дивіться трейлер стрічки «Між небом та горами».

Фільм вироблено UP UA Studio за підтримки Держкіно України. Режисер – Дмитро Грешко, продюсерка – Поліна Герман.

Довідка. Krakowski Festiwal Filmowy (KFF) — польський кінофестиваль присвячений короткометражним, документальним та анімаційним фільмам. Є одним з найважливіших заходів такого типу у Європі. В рамках фестивалю є два конкурси: міжнародний і загальнопольський. Вперше був проведений у 1961 році як Загальнопольський фестиваль короткометражних фільмів. З 1964 року кінофестиваль став міжнародним. 

Читайте також

Дитинство і війна: вийшов перший трейлер стрічки “Терикони” Тараса Томенка