fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Покоління Z

«Покоління Z» відібрано до секції сценарного конкурсу фестивалю New Media Film Festival

160

Сценарій повнометражного художнього фільму «Покоління Z» Мирослава Латика та Оксани Іванюк створений на реальних подіях і розповідає про виживання підлітків у Маріуполі в перші дні російсько-української війни.

Про це порталу “Нове українське кіно” стало відомо з прес-релізу від команди ТОВ “РТТ”. Повідомляється, що 13-ий фестиваль New Media Film Festival відбудеться 1-2 червня 2022 в Лос Анджелесі, США.

Історія фільму базується на реальних подіях, та розповідає про підлітків, покоління Z, які намагаються вижити, ховаючись у напівпідвальному нічному клубі в Маріуполі протягом перших десяти днів війни між росією й Україною. Примітно, що російські окупанти використовують літеру Z як символ своєї агресії, змушуючи покоління підлітків ховатися від них у бомбосховищах.

Герої пробують розібратися, що відбувається навколо, осмислити реалії війни та збудувати нові стосунки. Вони бачать багато смертей, самі змушені вбивати, але серед усього цього божевілля знаходять любов. Тільки любов допомагає їм зберегти людську природу.

_____________

New Media Film Festival засновано в 2009 році. Його метою є пошук нестандартних інноваційних історій та розвиток медіаплатформ. Журі фестивалю складають фахівці з MARVEL, EMMYS, PBS, BBC та ін. NETFLIX та АМС мають пріоритетне право відбору проектів для подальшої реалізації та дистрибуції.

Читайте також

«Бачення метелика» Максима Наконечного відібрано до конкурсу 75-ого Каннського кінофестивалю