fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільм «Поза зоною» Нікона Романченка вийшов онлайн

712

Короткометражна стрічка Нікона Романченка «Поза зоною» доступна для перегляду онлайн. Дивіться фільм мовою оригіналу з англійськими субтитрами безкоштовно на всіх територіях.

Про це повідомляє пресслужба Takflix. «Поза зоною \ TERA» – це історія жінки Люби, яка чекає дзвінка від сина з АТО. Щоразу вона чує у слухавці: «Зараз, на жаль, відсутній зв’язок з вашим абонентом». Люба покидає роботу на кондитерській фабриці та вирушає на пошуки сина.

Драматична стрічка отримала спеціальну відзнаку журі національного конкурсу Київського Міжнародного кінофестивалю «Молодість» (2018) — за делікатний погляд і особливу інтонацію. Приз Cottbus Discovery Script Doctoring Award МКФ у Коттбусі, Німеччина (2018). Приз у міжнародній програмі франко-українського фестивалю короткого метру «МІСТ» (2020).

Переглянути фільм «Поза зоною» безкоштовно онлайн можна за посиланням. Нижче дивіться трейлер стрічки.

Частину «Поза зоною» знімали на тернопільській кондитерській фабриці «Тера». Головну роль виконала акторка Наталія Половинка (фільми «Мати Апостолів», «Брати. Остання сповідь»).

Виробник: Віател, Сучасне Українське Кіно (СУК \ CUC) за підтримки Держкіно. Дистриб’ютор: Сучасне Українське Кіно. Режисер та сценарист: Нікон Романченко. Оператор-постановник: Ярема Малащук. Художник-постановник: Маргарита Кулик. Звукорежисер: Сергій Авдєєв. Продюсери: Валерія Сочивець, Галина Криворчук.

Нагадаємо, Нікон Романченко цього року здобув нагороду за «найкращу режисерську роботу» з фільмом «Leopolis Night» на Одеському міжнародному кінофестивалі. Він також був одним з режисерів монтажу стрічки «Стоп-Земля», переможця ОМКФ 2021.

Читайте також

Тріумф фільму «Стоп-Земля» Катерини Горностай: Одеський кінофестиваль оголосив переможців