fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Бурштинові копи трейлер

“Бурштинові копи”: презентовано трейлер і постер комедії

469

Творці поліцейської комедії бадді-муві “Бурштинові копи” представили трейлер та постер фільму. Стрічка з’явиться в кінотеатрах вже 7 жовтня.

“Напарники поневолі” виходять на спецоперацію. Патрульний Максим з дитинства мріяв стежити за правопорядком, щоб робити світ безпечним і справедливим. Але неочікувано його переводять з Києва до невеличкого селища на Житомирщині. Там столичний поліцейський зі своїм новим напарником Богданом кидають виклик бурштиновій мафії. Чи зможе Макс знайти спільну мову з колоритними місцевими копами та перемогти всесильного “Бурштинового Барона”? Але і це не єдина проблема відважного патрульного, якому ще необхідно повернути довіру своєї коханої дівчини.

Головні ролі у фільмі виконали актори гумористичної студії “Мамахохотала” Євген Янович і Олег Маслюк, співачка Аліна Паш та актриса Дар’я Петрожицька (“Нічний швидкий”). За слоганом фільму, ця команда докопається до правди!

Дивіться офіційний трейлер комедії “Бурштинові копи”

У стрічці також зіграли: Андрій Бурим, Олександр Рудинський, Володимир Кравчук, Аліса Тункевич, Ігор Портянко, Віталіна Біблів, Сергій Булін, Євген Черніков, Лілія Цвелікова, Ніна Набока, Олександр Логінов, Сергій Кияшко, Сергій Журавльов, Яша Кучеревський, Олександр Ярема, Ярослав Безкоровайний, Поліна Ткач, Владислав Гончаров, Володимир Захарченко, Андрій Малинович, Сергій Бережко, Валерій Пасічник.

За темою: Комедія «Бурштинові копи» вийде в прокат 7 жовтня

Режисер фільму – Аліна Бухтіярова (“Пограбування по-українськи”), автори сценарію – Іван Мелашенко, Роман Грищук, оператор-постановник – Тимофій Аврамчук. Продюсери: Іван Букрєєв, Іван Мелашенко, Роман Мартиненко.

Фільм виробництва компанії “КіноХіт Ю Ей”, створений за підтримки Державного агентства України з питань кіно, за участі телеканалу НЛО ТV, студії “Мамахохотала”. Дистриб’ютор фільму – компанія VLG.FILM.

“Бурштинові копи” стартують в українських кінотеатрах з 7 жовтня.

Постер фільму

Бурштинові копи трейлер

Читайте також

Комедія-квест “Де гроші” вийде в прокат 21 жовтня (тизер)