fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Де гроші тизер

Комедія-квест “Де гроші” вийде в прокат 21 жовтня (тизер)

418

Комедійна стрічка “Де гроші” з Адою Роговцевою і Дзідзьо в головній ролі вийде на великі екрани вже 21 жовтня. DzidzioFilm презентували тизер фільму.

Про це повідомляє Держкіно. За сюжетом фільму піаніст-авантюрист Міша, щоб знайти гроші на визволення друга з-під арешту, влаштовується працювати до старої власниці таємничого будинку-квесту. Але він не знає, що питання “Де гроші?” цікавить не тільки його. Всі в цьому будинку шукають гроші.

Головні ролі комедії-квесту виконують українська акторка театру та кіно Ада Роговцева (“Вічний поклик”, “Чоловіки є чоловіки”, “Сага”), співак та актор Михайло Хома (Dzidzio) (“Зірки за обміном”“Dzidzio Перший раз”), актори Сергій Либа (“Dzidzio Контрабас”) та Анна Буткевич (“Спадок брехні”).

Дивіться офіційний тизер стрічки “Де гроші”

Серед касту акторів також багато відомих зірок театру, кіно й шоу-бізнесу: Ахтем Сеітаблаєв, Віктор Андрієнко, Володимир Остапчук, Олексій Тритенко, Юрій Горбунов, Володимир Задніпровський, Євген Сморигін, Назарій Гук, Любов Тимошевська, Наталя Холоденко, Юлія Магдич, Діма Варварук та інші.

За темою: Стартували зйомки комедії “Де гроші” з Адою Роговцевою та Dzidzio в головних ролях

Історію відзняли за 23 дні в Києві та у Львові. Одна зі сцен відзнята на легендарному Личаківському цвинтарі у Львові. Крім того, спеціально для стрічки в одному з павільйонів площею 1 650 кв. м на кіностудії імені Довженка побудували інтер’єрні декорації імпровізованого будинку на кілька кімнат, зокрема тут і були знамениті кімнати-квести, де головні герої шукають гроші.

Режисер-постановник фільму – Михайло Хома, режисерська співпраця – Тарас Дронь, сценаристи – Сергій Алімов, Тарас Дронь, Сергій Либа, Павло Остріков, Кирило Тимченко, Михайло Хома та Діана Юраш. Оператор-постановник – Юрій Король, художник-постановник – Максим Німенко, креативний продюсер – Сергій Либа. Продюсери: Анатолій Безух, Діана Юраш.

Нагадаємо, фільм створено DzidzioFilm за підтримки Державного агентства з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України. Проєкт “Де гроші” став одним із найдорожчих фільмів, на які Держкіно виділило кошти у 2020 році. Сумма державної підтримки склала 21,60 млн грн. Загальний бюджет картини – 27 млн грн.

Комедія-квест вийде в український кінопрокат 21 жовтня 2021 року.

Читайте також

Комедія «Бурштинові копи» вийде в прокат 7 жовтня