fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

“Мріяти не шкідливо”: вийшло анімаційне відео на пісню Монатіка до мільтфільму “Гуллівер повертається”

389

Творці повнометражного мультфільму “Гуллівер повертається” випустили анімаційне відео до саундтреку стрічки “Мріяти не шкідливо” у виконанні Monatik.

Анімаційна стрічка “Гуллівер повертається”, яка вийшла в кінотеатральний прокат 19 серпня, є першим українським мультфільмом, процес виробництва якого максимально відповідав стандартам компанії Disney.

Озвучив головних героїв український зірковий каст: Володимир Дантес, Надя Дорофєєва, Євген Кошовий, Станіслав Боклан, Олександр Пікалов.

Дивіться нове відео на саундтрек від Monatik – “Мріяти не шкідливо”

Проєкт був проданий до 60 країн світу, показаний на кіноринках у Берліні та Каннах, представлений у конкурсній програмі Шанхайського кінофестивалю та показний на фестивалі у Пусані.

За темою: Генеральний продюсер «Гуллівер повертається» Олег Ходачук: Ми продали цей мультфільм для половини світу

Над стрічкою виробництва 95 Animation Studio та Gulliver Films працювали 35 аніматорів з України та ще близько 30 закордонних спеціалістів. У роботі над сценарієм брав участь американський спеціаліст, переможець міжнародної премії «Еммі» Майкл Райан, який працював над такими проектами, як «Скубі-ду», «Кунг-фу панда», «Черепашки ніндзя». Контролював виробництво – американський режисер анімації Тоні Бонілла, у чиєму послужному списку такі відомі проекти, як «Льодовиковий період 3: Ера динозаврів», «Ріо 2», «Зоотрополіс».

Нагадаємо, за сюжетом, Гуллівер отримує лист, у якому жителі Ліліпутії просять його про допомогу. Їх країна в жахливому занепаді, тому без мудрого велетня їм не обійтися. Але чи буде Гуллівер відважно вирішувати справи своїх друзів, коли у самого не все так добре?

Режисер cтрічки – Ілля Максимов, сценаристи – Володимир Зеленський, Сергій Шефір, Борис Шефір, Андрій Яковлєв. Оператор-постановник – Юрій Шпак, художник-постановник – Володимир Поспєлов. Продюсери – Володимир Зеленський, Сергій Шефір, Борис Шефір, Андрій Яковлєв. Дистриб’ютор мультфільму – B&H Film Distribution Company.

Читайте також

Вийшов кінотеатральний тизер фільму “Apple-Man” Василя Москаленко