fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

пульс FLIC

Фільм «Пульс» вийде в національний кінотеатральний прокат 22 липня

474

Прокат спортивної драми «Пульс» про віру в себе всупереч усяким «неможливо» розпочнеться на великих екранах країни з 22 липня 2021 року.

Дату прем’єри оголосили творці фільму на своїй офіційній сторінці у Facebook. «Пульс» – повнометражний художній фільм режисера Сергія Чеботаренка, створений на основі реальної історії української спортсменки, легкоатлетки, Паралімпійської чемпіонки 2008 року Оксани Ботурчук.

За сюжетом, юна українська легкоатлетка живе в маленькому містечку та має велику мрію — потрапити на Олімпійські ігри. Її спортивна кар’єра тільки починається, та вона демонструє хороші результати. Але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте вона не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

Наприкінці січня 2021 року відбулась світова прем’єра спортивної драми «Пульс» у рамках Flathead Lake International Cinemafest (Полсон, США). В результаті стрічка здобула 2 основні нагороди цього міжнародного кінофестивалю – «найкращий фільм» та «найкращий режисер».

За темою: Фільм «Пульс» Сергія Чеботаренка отримав дві нагороди на кінофестивалі в США

У ролях: Наталія Бабенко (Оксана), Станіслав Боклан (тренер), Вікторія Левченко (Олена, сестра Оксани), Наталія Доля (мати), Олександр Кобзар (батько), Лілія Ребрик (тренер Ірина), Ахтем Сеітаблаєв (лікар), Роман Ясіновський (Дмитро), Максим Самчик (Макс), Сергій Лузановський (Сергій), Дар’я Баріхашвілі (Ганна) та інші.

Режисер: Сергій Чеботаренко. Продюсер: Єгор Олесов. Оператор: Юрій Король. Автори сценарію: Ярослав Войцешек, Максим Черниш. Художник-постановник: Марія Островська. Художник з костюмів: Руслан Хвастов. Художник із гриму: Алла Леонова. Виробництво: KINOROB (входить до складу FILM.UA Group) («Незламна», «Сторожова Застава»«Захар Беркут»«Ціна Правди») за підтримки Міністерства культури України. Дистрибутор: Кіноманія і FILM.UA Distribution.

Нагадаємо, через лоукдауни вихід стрічки доводилося переносити кілька разів. Попередньою датою прокату була 8 квітня 2021 року, проте реліз драми «Пульс» був також перенесений та відбудеться влітку цього року.

Читайте також

Режисер «Пульсу» відзніме фільм про винахідника Ігоря Сікорського