fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

UNBRIDLED

Подільський блокбастер «UNBRIDLED» побачили перші глядачі

303

Прем’єра художнього фільму «UNBRIDLED» від режисера Андрія Зайця відбулася в рамках 1-го Хмельницького кінофестивалю. Далі екшн-бойовик можна буде побачити в рамках V-го Кам’янець-Подільського міжнародного кінофестивалю «Бруківка».

Як повідомив порталу “Нове українське кіно” режисер та продюсер стрічки Андрій Заєць, 10 вересня в позаконкурсній програмі “Спеціальний погляд” в рамках відкриття першого Хмельницького кінофестивалю, організованого до 30-річчя Незалежності України, в кінотеатрі “Дружба” відбувся допрем’єрний фестивальний показ робочої версії художнього фільму «UNBRIDLED». Читайте повний список переможців кінофестивалю за посиланням.

Захід відвідало більше сотні відвідувачів та уся знімальна група стрічки. Крім Кам’янця-Подільського два спеціальні покази відбулись в Хмельницькому, а саме в кінотеатрі «Woodmall Cinema» та в концертному АРТ-Пабі.

Режисер фільму, Андрій Заєць – член Української кіноакадемії, експерт Українського культурного фонду, засновник Кам’янець-Подільського міжнародного кінофестивалю «Бруківка» та з початку 2021 року заступник голови Хмельницької кінокомісії при Хмельницькій обласній державній адміністрації:

«Наша мета – розвиток жанрового кіно в Україні та децентралізація кіновиробництва в регіонах. Через подібні проєкти ми маємо популяризувати наші неймовірні локації, відкривати па підтримувати молоді таланти, заохочувати їх займатися створенням кіно».

Фото надано режисером Андрієм Зайцем

Крім першого Хмельницького кінофестивалю допрем’єрні покази «UNBRIDLED» відбудуться у київському кінотеатрі «BOOMER» та в рамках позаконкурсної програми V-го Кам’янець-Подільського міжнародного кінофестивалю «Бруківка».

Як повідомляється, почалась робота над повнометражним фільмом під назвою «UNBRIDLED» на початку червня 2021 року в Кам’янці-Подільському.

Події стрічки відбуваються під час Дня міста, під час якого Кам’янець відвідала делегація Ради Європи. В центрі історії – герой Карапета Баджаксузяна, який прийшов на свій перший день стажування на роботу. Під час урочистої сесії Міської ради сесійну залу та всю адміністративну будівлю захоплюють група терористів, а серед заручників опиняється сестра нашого головного героя, яка працює тут прес-секретарем пані Міської голови.

Наш герой вирішує взяти ситуацію під свій контроль та врятувати заручників, опираючись на свій попередній досвід служби в лавах VIII Хмельницького батальйону спеціального призначення. У подільському блокбастері можна буде побачити сцени з використанням малої авіації, польоти аеростатів, сцени з каскадерськими трюками та піротехнікою.

Кадри зі зйомок фільму «UNBRIDLED»

Головні ролі у фільмів «UNBRIDLED» виконують Карапет Баджаксузян, Катерина Аносова, Анастасія Дзюбінська, Олександр Левчук, Олексій Лисий, Денис Чорний, Ірина та Богдан Раїнчуки, Яніс Саволайнен, Михайло Камінський, Ольга Завалишина, Георгій Торяник, який є співавтором сценарію та інші. Над фільмом працюють молоді талановиті оператори Іван Трач та Богдан Закордонець, для яких це повнометражний дебют. Над саундтреками працюють Кам’янець-Подільські музичні гурти та композитори.

Проєкт є повністю незалежним і створюється за підтримки Хмельницької кінокомісії та Кам’янець-Подільської міської ради, які надали можливість попрацювати на ексклюзивних локаціях.

Кадри з фільму «UNBRIDLED»

Нагадаємо, раніше Андрій Заєць зняв аматорський пригодницький фільм «Одного разу в місті на камені» та короткометражний фільм жахів «TheCervidae», який було показано та відзначено на двох десятках міжнародних фестивалях жанрового кіно.

За темою: “Одного разу в місті на камені”: дивіться фільм онлайн від організаторів “Бруківки”

Також з 2017 по 2019 рік режисер організовував кінофестиваль «Бруківка». У 2021 році фестиваль відбудеться з 15 по 20 листопада. Наразі стартує активна підготовка до V-го ювілейного Міжнародного Кам’янець-Подільського кінофестивалю «Бруківка», і як обіцяють організатори, у шорт-лист учасників міжнародного кінофестивалю війдуть лауреати міжнародних та національних кінопремій, фіналісти студентського “Оскару”, неймовірні авторські дебюти українських режисерів та інші сюрпризи.

А поки дивимось відео про те, як відбувся Кам’янець-Подільський кінофестиваль в 2019 році, який отримав в Німеччині відзнаку Європейської якості фестивалів EFFE Label-2019-2020: https://youtu.be/tCWaQeqIwnw.

Читайте також

Стали відомі переможці кінофестивалю “Бруківка”