fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Стартує п’ятий Міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs у Харкові

336

Сьогодні розпочинається ювілейний Міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs у Харкові. Повна програма та розклад показів.

П’ятий ювілейний Міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs цього року проходитиме з 26 вересня по 2 жовтня у Харкові за підтримки Auswärtiges Amt (Федеративне міністерство іноземних справ Німеччини) та Державного агентства України з питань кіно. Організатори фестивалю: Media Frontline e.V., ГО «Тинк Тенк Юкрейн». Портал «Нове українське кіно» виступає інформаційним партнером події.

Відкриватиме кінофестиваль 26 вересня у Харківській філармонії фільм-призер Berlinale «Стоп-Земля» Катерини Горностай. А фільмом-закриттям стане дебютна стрічка Тараса Дроня «Із зав’язаними очима», показ якого відбудеться у харківському Promodo HUB 1 жовтня.

За темою: Кінофестиваль Kharkiv MeetDocs 2021 оголосив програму

Програма та розклад показів Kharkiv MeetDocs:

Завантажити детальну програму можна тут.

Національний конкурс – 27-29 вересня з 8:00 до 23:59 за посиланням (всі кошти з проданих квитків буде перераховано переможцю Національного конкурсу)

За темою: 11 українських фільмів, які покажуть у програмі ювілейного Kharkiv MeetDocs

Міжнародний конкурс – 27-29 вересня з 8:00 до 23:59 за посиланням

Meetdocs offline – 30-1 жовтня Promodo Hub, м. Харків

Бардак online – 27-29 вересня за посиланням

Meet Retrospective – на телеканалі Simon

Придбати абонемент на фестиваль можна тут.

На Kharkiv MeetDocs відбудеться спеціальний показ фільму від MEGOGO для людей з порушеннями слуху. Саме, 1 жовтня о 13:00 у харківському Promodo HUB буде показаний фільм «Тесла» (2020) режисера Майкла Алмерейда, світова прем’єра якого відбулась на кінофестивалі Sundance. Головну роль Ніколи Тесли зіграв Ітан Хоук, номінант на премії «Оскар», «Золотий глобус», BAFTA і «Тоні».

Благодійний показ відбудеться в межах співпраці фестивалю із соціальною ініціативою «Дивись як чутно», що створена медіасервісом MEGOGO. Фільм демонструватиметься із перекладом жестовою мовою.

Усі охочі  зможуть переглянути фільм «Тесла» (2020) за умови наявності фестивального абонемента, який надає глядачу змогу подивитися фільми конкурсних програм та позаконкурсних секцій, відвідати майстер-класи та зустрічі з творчими групами фільмів у форматі Q&A. Придбати абонемент можна за посиланням. Кількість місць обмежена.

Читайте також

Євгенія Крігсхайм, директорка Kharkiv MeetDocs: Плануємо зйомки фільму «Ельдорадо» для Netflix