fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Весільний спадок

Фільм «Весільний спадок» можна переглянути онлайн у відкритому доступі

312

Документальний фільм з яскравою та різноманітною весільною традицією восьми областей України «Весільний спадок» доступний для безкоштовного онлайн-перегляду.

Повнометражний документальний фільм «Весільний спадок» — це занурення глядача у світ красивого, багатого, яскравого, та дуже різноманітного українського традиційного весілля і культури загалом. Так описують свій проєкт творці Film.ua Group.

За темою: Саундтрек «Весільний спадок»: в мережу виклали музику з фільму (слухати онлайн)

Як вбиралися до весілля наші пращури, який незмінний атрибут повинен був супроводжувати молодят у день створення нової родини та яких обрядів і традицій варто дотримуватися? У повнометражному документальному фільмі «Весільний спадок» відтворено автентичну українську весільну традицію 8-ми областей України: Київської, Черкаської, Чернігівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Харківської, Рівненської та Чернівецької. Кожна область має свої особливості весілля та традицій, які разом створюють неповторну культуру нашої країни.

За темою: 5 українських документальних стрічок про спадок нації, які варто переглянути

У стрічці представлені коментарі етнографів, істориків колекціонерів народного вбрання, майстрів, фольклористів, які досліджували народні українські традиції різних регіонів, аби детальніше розповісти усе про українське традиційне весілля та його особливості в залежності від кожного регіону.

Дивіться всі випуски проєкту в одному відео на Youtube-каналі Film.ua Group. Також пропонуємо ознайомитися з цікавими фактами про фільм режисера Олексія Гуза.

Продюсер: Олена Малкова. Режисер: Олексій Гуз. Науковий консультант проєкту: Марія Квітка. Оператор-постановник: Олексій Гуз. Оператор реконструкцій: Юрій Бакун. Композитори: Олег Мороз, Марія Квітка. Звукорежисер: Євгеній Бельдюков. Продакшн: Film.ua Television за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Творці відкрили доступ до перегляду повнометражного документального фільму «Весільний Спадок» на Youtube 24 серпня 2022 року, в День Незалежності України. Проєкт відповідає на усі питання про особливості весільних традицій, та продемонструє справжні українські весілля.

Нагадаємо, фільм вийшов в обмежений кінотеатральний прокат з 14 жовтня 2020 року в мережі кінотеатрів «Планета Кіно». 20 листопада документальний цикл з’явився на сервісі інтернет-телебачення Sweet.TV.

Весільний Спадок Постер

Читайте також

Документальний фільм «Весільний спадок» вийшов онлайн