fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Саундтрек «Весільний спадок»: в мережу виклали музику з фільму (слухати онлайн)

1 062

Музика до фільму «Весільний спадок» відтепер доступна для прослуховування на музичних платформах. Які треки звучать у фільмі – слухайте онлайн.

Як повідомляють творці, пісні, що припали вам до серця під час перегляду стрічки «Весільний спадок», тепер можна слухати на всіх музичних майданчиках: Apple Music, YouTube Music, Spotify, Deezer та Google Music.

“До альбому увійшли композиції «У Києві на Подолі», «Благослови, Боже», «Красна ружа», «Куди, доню, собираєшся», «Ой у полі», «Да засвіти, мати, свічку», «Молодєта», «У неділеньку уранці»”, — йдеться в повідомленні.

Виконавці: Марія Квітка, Анастасія Полетнєва, Максим Бережнюк, Ігор Сакач, Сергій Охрімчук. Автори музики: Олег Мороз та Ігор Сакач. Також є тексти народної творчості, окремі з яких у музичній обробці Марії Квітки.

Переходьте за посиланням, вибирайте зручний для вас музичний сервіс та слухайте треки «Весільного спадку» – фільму з яскравою та різноманітною весільною традицією восьми областей України.

Весільний спадок

В повнометражному фільмі «Весільний спадок» етнографи, колекціонери, історики та музиканти розкажуть про те, якими були українські весілля століття тому, як наші предки одягали наречених, які пісні співали та які важливі обряди виконували. Глядач побачить весільну традицію восьми областей країни: Київської, Черкаської, Чернігівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Харківської, Рівненської та Чернівецької.

По темі: Документальний фільм «Весільний спадок» вийшов онлайн

Дивіться офіційний трейлер і читайте цікаві факти про фільм режисера Олексія Гуза.

Режисер: Олексій Гуз. Науковий консультант проєкту: Марія Квітка. Оператор-постановник: Олексій Гуз. Оператор реконструкцій: Юрій Бакун. Композитори: Олег Мороз, Марія Квітка. Звукорежисер: Євгеній Бельдюков. Графіка: компанія Signal Red. Продюсер: Олена Малкова Продакшн: FILM.UA Television. За підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Нагадаємо, повнометражний документальний фільм «Весільний спадок» виробництва FILM.UA Group вийшов в обмежений кінотеатральний прокат з 14 жовтня в мережі кінотеатрів «Планета Кіно». Наразі подивитися фільм онлайн можна на сервісі інтернет-телебачення Sweet.TV.

Читайте також –

Саундтрек «І будуть люди»: в мережу виклали музику з серіалу (слухати онлайн)