fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

І будуть люди

Саундтрек «І будуть люди»: в мережу виклали музику з серіалу (слухати онлайн)

1 506

Музика до історичної саги Аркадія Непиталюка «І будуть люди» відтепер доступна для прослуховування на музичних платформах. Які треки звучать у фільмі – слухайте онлайн.

Як повідомляють творці, музику до серіалу написав композитор Роман Черенов. “Улюблені композиції можна послухати на таких музичних сервісах, як Apple Music, YouTube Music, Spotify, iTunes Store, Deezer, Amazon Music та Tidal”, — йдеться в повідомленні.

Переходьте за посиланням, вибирайте зручний для вас музичний сервіс та слухайте треки з телесеріалу «І будуть люди». Нижче дивіться кліп на головну пісню саги, в який увійшов відеоряд зі стрічки. Композицію “Запізно” створив і виконав етноджазовий гурт “Leleka”.

«І будуть люди» створений за однойменним романом Анатолія Дімарова, в основі якого – людські долі на зламі історичних подій. Серіал побудований у формі саги і через призму життя звичайних людей показує турбулентні етапи XX століття: перша світова війна, революція, прихід радянської влади. Кожен з героїв по-своєму зустрів ці зміни, з точки зору своєї правди, але всіх їх об’єднувало одне — бажання жити, любити і знайти своє місце у новому вимірі історії. 12 епізодів. 12 основних героїв. 12 непересічних доль. Історія драматичних змін, пристрасного кохання і цінності людського життя. Про людей, які жили сто років тому, але так схожі на нас сьогоднішніх.

По темі: 10 фактів про історичну сагу за романом Анатолія Дімарова «І будуть люди»

У серіалі знялися понад 120 акторів, серед яких головні ролі зіграли: Остап Дзядек, Акмал Гурєзов, Олена Борозенець, Катерина Григоренко, Віктор Жданов, Костянтин Темляк, Олександр Піскунов, Олександр Мавриць, Макар Тихомиров, Анна Тамбова, Віталій Ажнов, Аліна Костюкова, Ігор Колтовський.

Режисер-постановник – Аркадій Непиталюк. Оператор – Дмитро Юриков. Автори сценарію – Тетяна Щегельська, Тарас Антипович, за романом А. Дімарова “І будуть люди”. Продюсери: Сергій Демидов, Віктор Мирський, Людмила Семчук. Креативна продюсерка – Олеся Лук’яненко. Виконавча продюсерка – Валерія Ткачук. Автори сценарію – Тетяна Щегельська, Тарас Антипович, за романом А. Дімарова “І будуть люди”.Серіал виробництва Film.UA створено на замовлення Міністерства культури та інформаційної політики України і телеканалу СТБ.

Нагадаємо, прем’єра 12-серійної епічної драми «І будуть люди» стартувала 14 вересня на телеканалі СТБ. Нещодавно усі 12 серій історичної саги Аркадія Непиталюка офіційно виклали у відкритий доступ на YouTube-каналі FILM.UA Group.

В рамках промокампанії творці серіалу також запустили промосайт, на якому зібрано повну інформацію про проєкт, команду, персонажів та цікаві факти зі зйомок.

Читайте також –

“Ваш Василь”: вийшов саундтрек до фільму про Василя Стуса