fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

номери онлайн

Фільм «Номери» буде два дні в онлайн-доступі в рамках кінофестивалю Kharkiv MeetDocs

721

Стрічкою Олега Сенцова й Ахтема Сеітаблаєва «Номери» сьогодні відкрився онлайн кінофестиваль Kharkiv MeetDocs. Фільм-відкриття можна буде переглянути на офіційному сайті події протягом двох днів.

Про це повідомляє PR-служба кінофестивалю. Показ картини «Номери» розпочався онлайн сьогодні з 08:00 на meetdocsfestival.com. Кількість показів буде обмежена, за умови безкоштовної реєстрації на сайті. Фільм буде у доступі два дні.

Ігрова стрічка «Номери» розповідає про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи й отримати свободу.

У світі Номерів усе підпорядковується суворій системі й верховному правителю — Нулю. Десятеро героїв звикли бігти по колу та робити все відповідно до книги Правил. У них немає можливості вибирати, як жити й кого любити. Але життя змінюється з появою нового жителя, якому не відомі чинні закони. Це руйнує спокій пасивної влади. Раптово непохитна віра Номерів розколюється на шматки. Вони хочуть самостійно вирішувати свою долю, отримати імена і створити новий світ, де пануватимуть їхні закони.

Дивіться трейлер драми-антиутопії «Номери»: відео

Картина «Номери» має драматичну історію створення. Олег Сенцов режисував фільм, перебуваючи у російському ув’язненні. Він передавав листами свої вказівки, за якими Ахтем Сеітаблаєв керував знімальним процесом. В основі фільму «Номери» лежить однойменна п’єса, написана Олегом Сенцовим ще до Революції Гідності, у 2011 році. Фінальна редакція була зроблена вже під час його ув’язнення, у слідчому ізоляторі в Лефортово в Москві.

За темою: Антиутопія «Номери» вийде в український прокат 19 листопада 2020 року

Світова прем’єра фільму відбулась у лютому 2020 року в межах програми Berlinale Special ювілейного Берлінського кінофестивалю (Berlinale). В український прокат кінострічка вийде 19 листопада.

Фільм «Номери» — це копродукція України (435 FILMS за підтримки Міністерства культури України), Польщі (Apple Film Production за підтримки Polish Film Institute), Чехії (Česká Televize) та Франції (Canal+). Продюсери фільму: Анна Паленчук, Даріуш Яблонський, Віолета Камінська, Ізабела Войцик.

31 жовтня Ахтем Сеітаблаєв особисто приїде до Харкова, аби провести творчу зустріч із глядачами, яка відбудеться з 14:00 до 16:00 (вхід вільний за умови попередньої реєстрації). Під час спілкування будуть показані трейлери фільмів Ахтема «Хайтарма», «Чужа молитва», «Кіборги», «Захар Беркут», «Додому», «Номери». Режисер та актор розкаже про особливості роботи в обох професіях і відповість на запитання глядачів.

Читайте також

Фільм «Брама» з Ірмою Вітовською вийшов онлайн на Takflix