fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Людина-Яблуко

Вийшов другий трейлер супергеройської комедії “Людина-Яблуко” Василя Москаленко

435

Новий трейлер фільму “Людина-Яблуко” створено для американської платформи Kickstarter. Цього разу все ще грандіозніше – безліч акторів, масштабніший продакшн, бойові сцени та купа жартів.

Як повідомляє Geek.Informator, кожен може зробити свій вклад у розвиток проєкту. “Зробити це можна до 24 листопада. При внесенні суми від $24 ви автоматично потрапляєте в титри майбутнього фільму, а якщо закинете більше $30 — то вам забезпечений квиток на прем’єру в Києві”, – йдеться в повідомленні. На момент написання матеріалу фільм зібрав на Kickstarter вже $43,096 з потрібних $118,624.

“Людина-Яблуко” – комедійний супергеройський фільм Василя Москаленко (“Синтетична любов”). Згідно з синопсисом, коли Доктор Бурґермен разом із полковником Бухлом та Жінкою-колою атакують планету, врятувати людство може тільки Людина-яблуко із Капітаном Капустою, Дівчиною-вишнею та іншими.

Проєкт фільму народився під час весняного карантину, коли режисер зняв короткометражний фільм про супергероїв “Apple-Man” на пару з оператором  Володимиром Кратіновим.

Зйомки фільму мають відбутися в LED-студії One Location, в якій було побудовано знімальний майданчик, загальною площею в 400 кв. м. “Людина-Яблуко” стане першим фільмом в Україні, знятим в студії з віртуальними декораціями – гігантськими екранами, розташованими навколо знімального майданчика.

Нагадаємо, Василь Москаленко — режисер короткометражного фільму “Синтетична Любов”, який здобув близько 20 нагород у США, Канаді та Великобританії.

Читайте також

Український кіберпанк: за мотивами коміксу “КіберКрай” хочуть зняти фільм (тизер)