fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

кінотеатри

Кінотеатрам дозволили працювати у “червоній” зоні

324

Як і в багатьох країнах Європи – тепер і в Україні кінотеатрам дозволено працювати у “червоній” зоні карантину. Відвідувачі зможуть відчувати себе безпечно: маски, кондиціювання, розсадка через крісло -50% залу.

Відповідне рішення прийнято Державною комісією з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за ініціативи Міністерство культури та інформаційної політики України.

Наразі МКІП вивчає та аналізує ситуацію щодо подальшої роботи закладів культури в червоних зонах – в першу чергу театрів та музеїв. “Це дасть змогу глядачам отримати «свіжий ковток повітря» від нових фільмів чи вистав та дозволить вижити культурним інституціям в період карантину”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 20 жовтня українські мережі кінотеатрів Multiplex і «Планета Кіно» виступили проти повторного введення жорстких карантинних заходів та тимчасового закриття кінотеатрів. «Ми змушені підкорятися, і порушувати закон не будемо. Але ми вважаємо, що це неправильне рішення, і з цього приводу пишемо листи, організовуємо робочі групи, зустрічаємося з міністрами, аргументуємо», – повідомив агентству «Інтерфакс-Україна» СЕО мережі Multiplex Роман Романчук.

Фото – Софія Бугрій

Читайте також

Кіно і ковід: Наскільки впали касові збори в кінотеатрах України і що буде далі