fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Весільний спадок

Документальний фільм «Весільний спадок» вийшов онлайн

1 699

Дивіться онлайн фільм «Весільний спадок» – з яскравою та різноманітною весільною традицією восьми областей України – на сервісі інтернет-телебачення Sweet.TV.

В повнометражному фільмі «Весільний спадок» етнографи, колекціонери, історики та музиканти розкажуть про те, якими були українські весілля століття тому, як наші предки одягали наречених, які пісні співали та які важливі обряди виконували. Глядач побачить весільну традицію восьми областей країни: Київської, Черкаської, Чернігівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Харківської, Рівненської та Чернівецької.

Перед переглядом фільму «Весільний спадок» онлайн на Sweet.TV за посиланням, пропонуємо ознайомитися з цікавими фактами про фільм режисера Олексія Гуза. Також дивіться офіційний трейлер.

Автори етнографічного фільму-реконструкції відтворили автентичну українську весільну традицію, такою, якою вона була наприкінці XIX – початку XX століть. Всі костюми, показані у фільмі, є автентичними національними строями, які ретельно зберігаються у приватних колекціях, а пісні, що звучатимуть у стрічці, є до цього часу невідомими регіональними весільними піснями, які було знайдено, записано та відтворено спеціально для цього проєкту.

Режисер: Олексій Гуз. Науковий консультант проєкту: Марія Квітка. Оператор-постановник: Олексій Гуз. Оператор реконструкцій: Юрій Бакун. Композитори: Олег Мороз, Марія Квітка. Звукорежисер: Євгеній Бельдюков. Графіка: компанія Signal Red. Продюсер: Олена Малкова Продакшн: FILM.UA Television. За підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Нагадаємо, повнометражний документальний фільм «Весільний спадок» виробництва FILM.UA Group вийшов в обмежений кінотеатральний прокат з 14 жовтня в мережі кінотеатрів «Планета Кіно». До події було приурочено увесь перший сезон діджитал проєкту «Спадок», який наразі доступний у мережі Інтернет. Це 26 документальних відеороликів про національне святкове жіноче вбрання з усіх регіонів України, включаючи АР Крим.

Весільний Спадок Постер

Читайте також –

Фільм «Борщ. Секретний інгредієнт» з Євгеном Клопотенко вийшов онлайн