fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Борщ фільм

Фільм «Борщ. Секретний інгредієнт» з Євгеном Клопотенко вийшов онлайн

1 723

Дивіться онлайн перший у світі фільм про борщ – кулінарний тревел «Борщ. Секретний інгредієнт» – на сервісі інтернет-телебачення Sweet.TV.

В документальному фільмі «Борщ. Секретний інгредієнт» Євген Клопотенко відправляється в подорож Україною, щоб знайти унікальні рецепти борщу, розкрити секретні інгредієнти, які роблять цю страву неповторною. Він хоче з’ясувати – який український борщ – справжній, що найголовніше в рецепті, що відрізняє, а що об’єднує українців різних регіонів.

Перед переглядом фільму «Борщ. Секретний інгредієнт» онлайн на Sweet.TV за посиланням, пропонуємо ознайомитися з цікавими фактами про кулінарний тревел режисера Дмитра Кочнєва. Також дивіться офіційний трейлер.

Виробник фільму – FILM.UA Group за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Креативна продюсерка – Наталка Якимович. Режисер фільму – Дмитро Кочнєв, оператор-постановник – Євген Сахно, ведучий – Євген Клопотенко. Тревел фільм «Борщ. Секретний інгредієнт» режисера Дмитра Кочнєва отримав фінансування за результатами Конкурсу соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну – PITCH UA.

Нагадаємо, фільм «Борщ. Секретний інгредієнт» з Євгеном Клопотенко — українським кулінарним експертом, шеф-кухарем — вийшов в обмежений кінопрокат 14 жовтня у мережі кінотеатрів Планета Кіно.

Читайте також –

Фільм “Забуті” виходить онлайн