fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

майдан

До річниці Революції Гідності «UA: Перший» покаже фільми про Майдан

682

«Жінки Майдану», «Капелани», «Революція Гідності. Майдан» — до сьомої річниці Революції Гідності суспільний телеканал «UA: Перший» покаже три документальні фільми про Майдан.

У суботу, 21 листопада, до сьомої річниці Революції Гідності та до Дня Гідності та Свободи громадський телеканал «UA: Перший» покаже три документальні фільми, – повідомляє «Суспільне».

Розклад показів на «UA: Перший»:

О 13:25 (о 21:25 повтор) розпочнеться показ першої частини фільму «Жінки Майдану» Петра Дідула і Ольги Онишко. Кожна з жінок майдану з’явилася на площі з різних причин, і всіх їх об’єднала любов до України: мати опинилася по іншу сторону барикад від власного сина, дружина боролася за майбутнє разом з чоловіком, дівчина знайшла і втратила свою любов у революції. Всі вони розповідають про події, які назавжди змінили їхні життя і життя всієї країни.

Жінки Майдану

О 19:35 телеканал покаже документальний фільм Валентина Дігтяренка «Капелани» (2015). У фільмі розповідається історія чотирьох священників, кожен з яких по-своєму допомагає українським бійцям на війні. Щодня їм доводиться рятувати та втішати тих, хто захищає Україну. Кожен із священнослужителів розповідає про власний досвід і причини, чому вони вирішили покинути службу у цивільному житті й стати духовними наставниками для воїнів на передовій.

Капелани

О 22:25 – документальний проєкт «Революція Гідності. Майдан». У фільмі розповідається, з чого почалася Революція гідності, що сталося на Майдані та якою ціною українці завоювали свободу.

Революція Гідності. Майдан

Нагадаємо, 28 листопада на суспільному телеканалі «UA: Перший» відбудеться прем’єра документального фільму власного виробництва «Діти Великого голоду» про Голодомор в Україні 1932-1933 років.

Читайте також –

Netflix знімає в Мінську та Києві фільм про протести в Білорусі