fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Цей дощ ніколи не скінчиться трейлер

“Цей дощ ніколи не скінчиться”: презентовано постер і трейлер фільму

448

У день світової прем’єри документальної стрічки “Цей дощ ніколи не скінчиться” Аліни Горлової TABOR Production представили перший фестивальний трейлер української кінокартини. Також презентовано офіційний постер фільму.

Світова прем’єра стрічки відбулася 19 листопада на Амстердамському фестивалі документального кіно IDFA. Прем’єра в Україні запланована на 2021 рік.

“Я не можу сказати, що «Цей дощ ніколи не скінчиться» саме про російсько-українську війну, а скоріше про війну вічну, про переплетення війни та миру, світлого та темного, такі контрасти, які утворюють наш світ” – розповіла режисерка фільму Аліна Горлова.

Картина запрошує глядача доєднатися до потужної й візуально вражаючої подорожі 20-річного Андрія Сулеймана та його родини у нескінченному циклі війн. Андрій Сулейман разом із батьком переїхав із Сирії, але стикається із черговим військовим конфліктом уже в Україні, де він є волонтером Червоного Хреста. Після смерті батька, Андрій вирішує поховати його тіло в Сирії.

“Цей дощ ніколи не скінчиться” – трейлер фільму: відео

Зйомки стрічки проходили на Донбасі, в Іракському Курдистані, в Берліні, Гамбурзі, Бохумі, в Сирії та на кордоні між Іраком та Сирією, на березі річки Тигр. За словами режисерки, фільм абсолютно документальний, так само як і історія. Але в картині є авторський погляд на реальність та спроба осмислити її.

За темою: Режисерка Аліна Горлова: У фільмі “Цей дощ ніколи не скінчиться” є авторський погляд на реальність

Стрічка є копродукцією України, Латвії, Німеччини й Катару, була профінансований Держкіно України, Латвійським кіноцентром, фондами IDFA Bertha Fund та Doha Film Institute.

Режисерка картини – Аліна Горлова. Кінооператор – В’ячеслав Цвєтков. Звукорежисер – Василь Явтушенко. Монтажери – Ольга Журба, Семен Мозговий, Аліна Горлова. Сценаристи – Аліна Горлова, Максим Наконечний. Продюсер – Максим Наконечний (TABOR Production). Лінійна продюсерка – Олена Яковицька (TABOR Production).

Нагадаємо, спочатку фільм планувався як короткометражний, був відомий під назвою “Поміж війн” і створювався протягом чотирьох років.

Попередня стрічка Аліни Горлової “Явних проявів немає” про боротьбу ветеранки російсько-української війни з посттравматичним стресовим розладом після повернення додому здобула 4 нагороди на міжнародному фестивалі DocuDays UA у 2017 році, нагороду “за видатну східноєвропейську картину” міжнародного конкурсу фестивалю в Лейпцизі “DOK Leipzig” у 2018 році та була номінована на премію Української Кіноакадемії “Золота Дзиґа” за найкращий документальний фільм у 2019 році.

Цей дощ ніколи не скінчиться трейлер

Читайте також

В прокат виходить фільм “Номери” за п’єсою Олега Сенцова