fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Тарас Повернення онлайн

Фільм «Тарас. Повернення» Олександра Денисенка вийшов онлайн

1 369

Дивіться художній фільм Олександра Денисенка «Тарас. Повернення» онлайн, який розповідає про останні місяці заслання Тараса Шевченка в російській царській армії, на сервісі інтернет-телебачення Sweet.TV.

Перший знятий за часів Незалежності, і вперше за майже 50 років, фільм про Тараса Шевченка – романтична драма «Тарас. Повернення» Олександра Денисенка – вийшов в широкий прокат 24 вересня. За перший тиждень прокату, згідно з оприлюдненими даними Інсайтмедиа, картину відвідало 1558 глядачів, що принесло їй 136 602 грн. Чому фільм варто переглянути – в матеріалі.

Коротко про фільм «Тарас. Повернення»: Того літа поет, засланий на військову службу в російській царській армії, отримує звістку від друзів про помилування його царем Олександром II. Однак військове керівництво Новопетрівського форту не поспішає повідомляти про це Тараса, й не видає наказ про його звільнення. Більше того, до форту із таємною місією прибуває агент з Петербурга…

Перед переглядом романтично-драматичної саги «Тарас. Повернення» онлайн на Sweet.TV за посиланням, пропонуємо ознайомитися з цікавими фактами про фільм режисера Олександра Денисенка. Також дивіться офіційний трейлер.

У ролях: Борис Орлов, Богдан Бенюк, Олександр Пожарський, Роман Луцький, Ганна Топчій, Акинет Оринтай. Саундтреком стрічки стала пісня «Тече річка невеличка…» у виконанні Каті Chilly.

Режисер та автор сценарію: Олександр Денисенко. Оператор: Олександр Кришталович. Художник: Ігор Філіппов. Композитор: Мирослав Скорик. Виробництво Продюсерського центру “Інсайтмедіа”, дистриб’ютор SVOEkino”.

Стрічка у 2012 році стала переможцем четвертого конкурсного відбору Держкіно. Загальний заявлений у 2012 році кошторис стрічки — 44.8 млн. грв., з них 50 % (22.4 млн.) надало Держкіно.

По темі: В очікуванні свободи: рецензія на фільм “Тарас. Повернення”

Нагадаємо, фільм режисера Олександра Денисенка «Тарас. Повернення» онлайн можна подивитись також на каналі фільму VimeoOnDemand за посиланням. Фільм доступний для перегляду в усьому світі за виключенням України.

Читайте також –

“Рутенія. Повернення коду нації” онлайн: фільм виклали у відкритий доступ