fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Тарас Повернення онлайн

Фільм «Тарас. Повернення» Олександра Денисенка вийшов онлайн

636

Дивіться художній фільм Олександра Денисенка «Тарас. Повернення» онлайн, який розповідає про останні місяці заслання Тараса Шевченка в російській царській армії, на сервісі інтернет-телебачення Sweet.TV.

Перший знятий за часів Незалежності, і вперше за майже 50 років, фільм про Тараса Шевченка – романтична драма «Тарас. Повернення» Олександра Денисенка – вийшов в широкий прокат 24 вересня. За перший тиждень прокату, згідно з оприлюдненими даними Інсайтмедиа, картину відвідало 1558 глядачів, що принесло їй 136 602 грн. Чому фільм варто переглянути – в матеріалі.

Коротко про фільм «Тарас. Повернення»: Того літа поет, засланий на військову службу в російській царській армії, отримує звістку від друзів про помилування його царем Олександром II. Однак військове керівництво Новопетрівського форту не поспішає повідомляти про це Тараса, й не видає наказ про його звільнення. Більше того, до форту із таємною місією прибуває агент з Петербурга…

Перед переглядом романтично-драматичної саги «Тарас. Повернення» онлайн на Sweet.TV за посиланням, пропонуємо ознайомитися з цікавими фактами про фільм режисера Олександра Денисенка. Також дивіться офіційний трейлер.

У ролях: Борис Орлов, Богдан Бенюк, Олександр Пожарський, Роман Луцький, Ганна Топчій, Акинет Оринтай. Саундтреком стрічки стала пісня «Тече річка невеличка…» у виконанні Каті Chilly.

Режисер та автор сценарію: Олександр Денисенко. Оператор: Олександр Кришталович. Художник: Ігор Філіппов. Композитор: Мирослав Скорик. Виробництво Продюсерського центру “Інсайтмедіа”, дистриб’ютор SVOEkino”.

Стрічка у 2012 році стала переможцем четвертого конкурсного відбору Держкіно. Загальний заявлений у 2012 році кошторис стрічки — 44.8 млн. грв., з них 50 % (22.4 млн.) надало Держкіно.

По темі: В очікуванні свободи: рецензія на фільм “Тарас. Повернення”

Нагадаємо, фільм режисера Олександра Денисенка «Тарас. Повернення» онлайн можна подивитись також на каналі фільму VimeoOnDemand за посиланням. Фільм доступний для перегляду в усьому світі за виключенням України.

Читайте також –

“Рутенія. Повернення коду нації” онлайн: фільм виклали у відкритий доступ