fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Віолончель

“Віолончель” онлайн: фільм Олесі Моргунець-Ісаєнко виклали в мережу

465

Короткометражний фільм “Віолончель” режисерки Олесі Моргунець-Ісаєнко  про мрію, яка може розповісти про людину більше, ніж тисячі слів, став доступний для вільного перегляду на Youtube.

Прем’єра фільму онлайн відбулася на Youtube Держкіно. Стрічка “Віолончель” – дебютний короткометражний фільм режисерки Олесі Моргунець-Ісаєнко, який у 2015 році стрічка отримала Спеціальну відзнаку журі Національного конкурсу Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість” за найкращий сценарій, який написала Марина Степанська.

“Віолончель” – фільм про чоловіка та жінку, які зустрічаються погожою дниною серед кримського степу. Вона щойно купила в місті віолончель, не змогла з нею сісти в автобус і тепер змушена йти додому пішки. Він опинився тут зовсім випадково. У кожного за плечима своє життя, але хто сказав, що вони не можуть змінити його хоча б на один день? Вони вигадують своє минуле і своє теперішнє. Але чи так вже вони неправі – можливо, вони насправді є цими людьми?

Дивіться фільм “Віолончель” на Youtube за посиланням, або у нас на сторінці нижче.

Головні ролі в картині виконали Андрій Ісаєнко, Катерина Качан та Микола Боклан. Режисер: Олеся Моргунець-Ісаєнко. Сценарист: Марина Степанська. Оператор-постановник: Сергій Стеценко. Художник-постановник: Микола Власов. Режисер монтажу: Олеся Моргунець-Ісаєнко. Кастинг директор: Ірма Царьова. Продюсер: Олеся Моргунець-Ісаєнко.

Фільм створено ДП “Національна кіностудія художніх фільмів імені О.Довженка” за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Загальна вартість виробництва фільму склала 1 млн 669 тис. грн (100% державної фінансової підтримки). Прем’єра фільму відбулась в київському Будинку кіно 16 квітня 2014 року.

Нагадаємо, стрічка увійшла до четвертого кіноальманаху “Українська Нова Хвиля”, а також до збірок короткометражних фільмів “Любов. Live.” й “Чоловік та жінка”.

Віолончель

Читайте також

Фільм-призер Берлінале «Прощавай, Головін» з українськими акторами вийшов онлайн