fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільм Вмираючий лебідь

Фільм “Вмираючий лебідь” за сценарієм продюсера “Перших ластівок” знімає британський режисер (backstage)

840

Завершуються зйомки українського короткометражного фільму “Вмираючий лебідь”, сценарій якого написав продюсер телесеріалу “Перші ластівки” Олексій Гладушевський. Режисером картини виступив номінант премії BAFTA Стівен Фінглтон.

Про це порталу “Нове українське кіно” повідомили творці стрічки. Стівен Фінглтон – британський режисер та сценарист, який в 2016 році зі своїм дебютним повнометражним фільмом “Спеціаліст з виживання / The Survivalist” потрапив в шорт-лист премії BAFTA в номінації “Кращий дебют британського сценариста, режисера, або продюсера”.

“Досі не віриться, що сценарій про колишнього артиста балету, який у фіналі свого життя зустрічається з примарами минулого, який я написав під час першого локдауну, зацікавив, спочатку в якості скрипт-доктора, а потім і в якості режисера – Стівена Фінглтона”, – розповів на своїй сторінці у Facebook Олексій Гладушевський.

За словами автора сценарію “Вмираючого лебідя”, режисер прилетів з Північної Ірландії в Коломию Івано-Франківської області, де їх продакшен Real Pictures спільно з продакшеном Стівена Driver Films та Erika Richards Films вирішили знімати це кіно.

фільм Вмираючий лебідь

Фільм Вмираючий лебідь

Фільм “Вмираючий лебідь” розповідає про Федора Орленко – колишнього знаменитого артиста балету, вже давно всіма забутого, який живе в маленькому містечку звичайним, нудним життям. Перебуваючи в тривалій депресії, він вирішує звести рахунки з життям, але в останній день, перед смертю, Федір здійснює прогулянку по місту, щоб зустріти «привидів» свого минулого і ще раз зануритися в той чарівний світ, в якому він жив раніше.

Головну роль в картині виконує Андрій Кирильчук. Також у стрічці знімаються Тетяна Косянчук, Роман Будко. Частину сцен майбутнього фільму знімали в музеї Коломиї. Також для зйомок планується відреставрувати інші приміщення історичного характеру.

Фільм Вмираючий лебідь

Фільм Вмираючий лебідь

Як повідомили творці стрічки, Стівен Фінглтон – єдиний іноземець в команді, вся інша творча група і актори – українці. Фільм “Вмираючий лебідь” – україномовний, тому режисерові доводилося, з перекладачем, постійно працювати з двома версіями сценарію, українською та англійською.

Режиссер фільму – Стівен Фінглтон, оператор – Сергій Угрин, сценарій – Олексій Гладушевський (script doctoring – Стівен Фінглтон). Продюсери: Олексій Гладушевський, Регіна Мар’яновська-Давідзон, Стівен Фінглтон, Лана Турянська.

Дивіться фото зі зйомок

Фільм Вмираючий лебідь

Читайте також

Проєкт драми «Мій юний принц» взяв участь у 14-му пітчингу Держкіно