fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Слов’яни

Українська прем’єра серіалу «Слов’яни» відбудеться у травні на телебаченні

664

Україномовну версію історичної драми з елементами фентезі «Слов’яни» показиватимуть в Україні з 3 травня на «1+1».

Як повідомляється на офіційній сторінці телеканалу у Facebook, міжнародний 12-серійний проєкт, над виробництвом якого працювала українсько-словацька команда кінематографістів, презентують в Україні 3 травня на «1+1» о 22:30.

Дивіться анонс телеканалу: відео

«Слов’яни» – історичний серіал із елементами фентезі про життя слов’ян на межі VI-VII століть. За сюжетом, Юна травниця Драга шукає спосіб врятувати свого брата, який перетворився на оленя. Одного разу олень приводить її до непритомного пораненого незнайомця, який не пам’ятає, хто він. Завдяки своїм чарівним здібностям Драга рятує чужинця, дає йому ім’я та пускає у своє життя. Разом вони намагаються з’ясувати, хто він такий, але чим більше дізнаються, тим більша загроза нависає над всіма жителями слов’янського городища Великий стіл.

Дивіться український трейлер серіалу «Словʼяни»: відео

У серіалі знімалися: Юрай Лой, Поліна Носихіна, Томаш Машталір, Яна Квантікова, Душан Цінкота, Макар Тихомиров, Ріхард Аутнер, Олег Мосійчук, Олександр Мавріц, Анди Гриц, Зузана Фіалова, Олександр Рудинський, Анна Адамович, Ольга Ясінська, Тетяна Міхіна, Олексій Тритенко, Євгенія Шимшир’ян, Ашот Арушанов, ведучий «Сніданку з 1+1» Руслан Сенічкін та інші.

Зйомки серіалу проходили поблизу села Дениші Житомирської області з травня по листопад 2019 року. Фільмування також частково велося в Києві, та на локаціях у Чехії та Словаччині. В Україні серіал транслюватиметься українською мовою, в Словаччині – словацькою. У кадрі українські актори говорять українською, словацькі колеги відповідають їм словацькою.

У бойових сценах серіалу задіяні каскадери світового рівня, які працювали над постановками в «Грі престолів», фільмах Рідлі Скотта і Стівена Спілберга.

Автори сценарію: Вероніка Колеякова, Йозеф Колеяк, Ян Лютеран. Режисери: Петер Беб’як, Міхал Блашко, Сергій Санін, Олег Стахурський. Оператори: Мартін Ж’яран, Станіслав Адам, Вова Іванов. Продюсери: Юрій Карновський, Ванда Адамік Грицова.

Виробництвом стрічки займалися українські компанії «Медійна Група Європейського Партнерства» та «Сінемадей», словацька компанія «Wandal Production» за участі словацького телеканалу «TV JOJ», українського телеканалу «1+1» та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

За темою: «Словʼяни»: вийшов головний саундтрек до містичного серіалу

Нагадаємо, прем’єра історичного серіалу «Слов’яни», спільного виробництва України та Словаччини, відбулася спочатку на словацькому телеканалі TV JOJ. Продукт подивилися 14% населення Словаччини.

Читайте також –

Серіал «Слов’яни» успішно стартував на телебаченні за кордоном