fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Зарваниця

Фільм-подорож «Зарваниця» вийшов онлайн

746

Документальний фільм «Зарваниця» Яреми Малащука та Романа Хімея відтепер доступний для перегляду на онлайн-платформі.

Про це повідомляє прес-служб Takflix. Як зазначається, цей та інші фільми онлайн-кінотеатру можна придбати за кошти з програми «ЄПідтримка». 50% з продажу усіх квитків Takflix отримують творці кіно.

«Зарваниця» – це фільм-подорож про паломників, які долають сотні кілометрів з Карпат до святого місця на Тернопільщині. Юного хлопця, ведучого місцевого телеканалу, фотографа-ентузіаста, і навіть 80-річну бабусю об’єднує віра в диво. «Поводирем» прочан є відомий священик Іван Рибарук з Криворівні.

Переглянути фільм «Зарваниця» онлайн можна за посиланням. Стрічка доступна на всіх територіях з англійськими субтитрами. Дивіться офіційний трейлер на сторінці нижче.

Режисери стрічки – Ярема Малащук та Роман Хімей – працюють разом з 2013-го року на перетині кіно та візуального мистецтва. У 2018-му році здобули спеціальну нагороду від PinchukArtCentre, Гран-прі в конкурсі «Молоді українські художники» (МУХі-2019), нагороду за найкращий короткометражний документальний фільм на Міжнародному фестивалі німого кіно в Мексиці, нагороду за найкращий продакшен на Фестивалі фешн-фільмів у Києві (FFFK). Ідея розкрити образ прочан у хлопців виникла давно, зокрема через те, що обидва – з Коломиї і добре розуміють прояви місцевого християнства.

Нагадаємо, кінокартина «Зарваниця» Романа Хімея та Яреми Малащука здобула Спеціальну відзнаку журі («За фіксацію нового міфу і за пошук невловимого сенсу в колективній ході по чудо») IV Кінофестивалю Kharkiv MeetDocs у 2020 році.

Постер фільму

Зарваниця

Читайте також

«Таємничі манускрипти» онлайн: вийшов новий фільм із циклу «Україна. Повернення своєї історії»