fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Скажене весілля 3

Телепрем’єра комедії «Скажене весілля 3» відбудеться 1 січня

692

У перший день Нового року дивіться телевізійну прем’єру фінальної частини трилогії про весільні клопоти родини Середюків «Скажене весілля 3» режисера Любомира Левицького.

Як повідомляється на офіційній сторінці телеканалу у Facebook, третю частину української кінофраншизи, яка була вироблена компаніями FILM.UA та Prototype Production за підтримки Державного агентства України з питань кіно, можна буде подивитися 1 січня в ефірі «1+1» о 22:30.

Згідно із задумом творців, кожна з частин присвячена весіллю одного з трьох дітей Василя та Галини Середюків. Після заміжжя в перших двох “Весіллях” старшої Катерини та середньої Наталки, тепер планує одружитися наймолодший Середюк – син Захар. Традиційно для дітей Василя для створення сім’ї він обрав екзотичну пару – дочку циганського барона, красуню Раду. І хоч батько поклявся цього разу не псувати весілля, та і невістка йому до вподоби, але спокійне свято – не в традиціях Середюків.

Дивіться трейлер комедії «Скажене весілля 3». Також дивіться сцени, які не увійшли до фінальної версії фільму.

Головні ролі наречених виконали молоді українські актори Катерина Файн та В’ячеслав Хостікоєв. Роль батька нареченої зіграв Ігор Крикунов – керівник циганського театру “Романс”, актори якого зіграли в фільмі справжній циганський табір.

Також у фільмі зіграли: Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Інна Приходько, Арам Арзуманян. До зіркового складу “Скаженого весілля 3” Юрія Горбунова, Потапа (Олексія Потапенко), Позитива (Олексія Завгороднього), Петра Бампера, Олега Винника приєдналися Надія Мейхер, Анна Трінчер та Валерія Товстолес.

Сценарій третьої частини #НайкращоїКомедіїРоку написали Микола Куцик та Олексій Приходько, які були сценаристами і попередніх двох фільмів франшизи.

Композиторами комедії “Скажене весілля 3” виступили Олексій Потапенко (Потап), Володимир Кагарлик та Дмитро Степанов. Вже традиційно для франшизи співає Олег Винник, цього разу у супроводі циганського театру “Романс”. Продюсерами фільму виступили Юрій Горбунов, Ірина Костюк, Надія Коротушка, Ірина Горова та Олексій Потапенко.

За темою: «На щастя»: зірковий квінтет виконав саундтрек до фільму «Скажене весілля 3»

Нагадаємо, фінальну частину трилогії «Скаженого весілля» можна також  подивитися онлайн на Київстар ТБ.

Читайте також

Комедія «Скажене весілля 3» Любомира Левицького вийшла онлайн