fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Звичайна справа

Перший фільм Валентина Васяновича “Звичайна справа” виклали онлайн

596

Дивіться драматичний фільм Валентина Васяновича “Звичайна справа” – історію про чоловіка, що переживає кризу середнього віку – онлайн безкоштовно на Youtube.

Як повідомляє Держкіно, на його Youtube-каналі можна переглянути першу повнометражну ігрову картину Валентина Васяновича “Звичайна справа”, українська прем’єра якої відбулася у цей день, 7 лютого 2013 року.

Головний герой – психотерапевт Толік, втомлений від своєї роботи та життя. Він більш не хоче лікувати таких же втомлених, як і він, людей. Толік відчуває себе поетом й хоче заробляти на життя творчістю. Та виявляється, що поетові знайти роботу зовсім непросто. В цей момент поруч опиняється старий друг – авантюрист Славік, який будує божевільні бізнес-плани й знає все: в чому сенс життя, як заробити грошей і стати щасливим. Друзі вирушають в нетверезі пошуки самих себе, потрапляючи в низку абсурдних та неймовірних ситуацій.

Дивіться фільм Валентина Васяновича “Звичайна справа” онлайн на Youtube-каналі Держкіно за посиланням, або у нас на сторінці нижче.

Ролі в фільмі виконали актори Тарас Денисенко і Віталій Лінецький, Леся Самаєва, Семен Фурман, Павло Лі, Дмитро Рибалевський, Тамара Яценко.

Режисер та співавтор сценарію – Валентин Васянович, автори сценарію – Ія Мислицька, Мачей Собещанський, Малгожата Собещанська, оператор-постановник – Юрій Дунай, художник-постановник – Владлен Одуденко, режисери монтажу – Валентин Васянович, Максим Васянович. Продюсери – Ія Мислицька, Маріанна Новікова. Кінокомпанія – “Гармата фільм”. Дистриб’ютор – ІнсайтМедіа.

У 2012 році за стрічку “Звичайна справа” Валентин Васянович отримав нагороду “Дон Кіхот” від Міжнародної федерації кіноклубів (FICC) на Одеському кінофестивалі та спеціальну відзнаку журі цього фестивалю. Фільм було показано в конкурсі Міжнародного кінофестивалю в Тірані (Албанія) та включено до позаконкурсної програми фестивалю в Кералі (Індія).

Цікаво, що режисер спочатку задумував сценарій короткометражки. Від попереднього сценарію незмінним лишився тільки герой.

Стрічку створено в 2012 році за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Загальний бюджет фільму склав 6 млн 366 тис. 185 грн, з яких 5 млн. 556 тис. 786 грн. є державною фінансовою підтримкою.

Звичайна справа

Нагадаємо, наразі Валентин Васянович разом з ТОВ “Арсенал філмс” працює над новим фільмом –  соціальною драмою «Відблиск», яка досліджує тему адаптації до мирного життя скаліченої війною людини. Фільм знаходиться на стадії постпродакшну. Перший тизер «Відблиску» побачить світ вже у лютому.

Читайте також –

«Атлантида» онлайн: дивіться фільм Валентина Васяновича на Sweet.TV