fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Готель Едельвейс Кіновернісаж просто неба

«Готель Едельвейс» відкриває третій тиждень показів літнього кінотеатру «Кіновернісаж просто неба»

267

Комедія Юрія Рудого «Готель Едельвейс» відкриває третій тиждень показів цьогорічного літнього кінотеатру «Кіновернісаж просто неба» у Києві. Початок — сьогодні о 21:30.

Вже третій тиждень у парку Шевченка в Києві проходитимуть безкоштовні покази найкращих українських фільмів останніх років в рамках другого літнього кінотеатру «Кіновернісаж просто неба», який проходитиме до 25 серпня. Цієї п’ятниці покази відкриває комедійна картина Юрія Рудого «Готель Едельвейс» з Сергієм Комаровським та Василем Вірастюком — найсильнішою людиною планети, у головних ролях.

Початок о 21:30. Вхід вільний!

Фільм розповідає про те, як хитрий і цілеспрямований олігарх поселяється в готелі на околиці міста, щоб за короткий час завоювати прихильність дочки власника готелю. Його мета — отримати доступ до золотого родовища, що знаходиться на цій землі. Але зробити це виявляється не так просто: дівчина таємно заручена, про золото знають інші аферисти, а на шляху до мільйонів стає кохання…

Дивіться офіційний трейлер «Готель Едельвейс»

В ролях: Сергій Комаровський, Вікторія Булітка, Василь Вірастюк, Наталія Васько, Олексій Колесник, Катерина Рубашкіна, Анна Кузіна, Артемій Єгоров, Істан Розумний, Максим Паньків, Лев Сомов, Василь Кухарський.

Стрічка створена кінокомпанією Content Film Group та вийшла на великі екрани 21 листопада 2019 року. Режисер — Юрій Рудий, сценарист — Стас Мєдвєдєв, оператор-постановник — Олександр Петроченко, продюсери — Сергій Степаненко, Єлизавета Павлова.

Нагадаємо, проєкт «Кіновернісаж просто неба» в Києві вдруге організовує кінокомпанія UP UA STUDIO (“Сіль для моря”, “Між нами”, “Халепа на 5 Baksiv”, “В радості і тільки в радості”, “Людина Божествена”, “Швидка на переферії”) і відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно та за сприяння Київської міської державної адміністрації та Шевченківської РДА. Портал “Нове українське кіно” виступає інформаційним партнером заходу.

Читайте також

“Кіновернісажів просто неба”: 96 фільмів за 53 дні та 20 000 глядачів (підсумки)