fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Памфір Дмитра Сухолиткого-Собчука

Фільм «Памфір» Дмитра Сухолиткого-Собчука відібрано до участі у кіноринку Венеційського кінофестивалю

279

Кінопроєкт «Памфір» Дмитра Сухолиткого-Собчука, який наразі перебуває на стадії постпродакшну, став одним із 30 проєктів ігрових фільмів з усього світу, які відібрали до участі у відомому кіноринку Venice Production Bridge 78-ого Венеційського кінофестивалю.

Про це повідомили порталу «Нове українське кіно» в PR-службі компанії виробника BosonFilm. Журі обрало переможців з-поміж 250 заявок з різних країн світу, що за словами організаторів, відображає велике розмаїття тем, жанрів, естетики історій та талантів поданих на розгляд. Учасники унікального триденного маркету, який цього року відбудеться 2-5 вересня під час 78-го Міжнародного кінофестивалю у Венеції, матимуть можливість поспілкуватись та представити проекти своїх фільмів топ спеціалістам кіноіндустрії світу, серед яких – продюсери, дистрибютори, сейлз-агенти, приватні та державні інвестори, представники відомих відео/теле платформ.

«Венеція стала четвертим міжнародним кінофестивалем зі світовим ім‘ям, який підтримав проєкт фільму “Памфір” ще до його завершення. Раніше наш проєкт був відібраний до резиденції Cinefondation Каннського кінофестивалю та отримав фінансування від фондів кінофестивалей в Локарно і Роттердамі» – розповідає продюсерка кінопроєкту «Памфір» Олександра Костіна.

За темою: Фільм «Памфір» виграв фінансування Французького центру кіно CNC

За словами творців стрічки, участь в кіноринку Venice Production Bridge є унікальною можливістю знайти найкращих партнерів для успішного релізу фільму у світі, адже до участі в ньому запрошують виключно десіжн-мейкерів, представників самих успішних, дистриб’юторів, телеканалів та інвесторів.

Загалом під час Венеціанського фінансового маркету учасники представлять 57 проектів з усього світу на завершальних стадіях виробництва у різних категоріях.

Фільм «Памфір» Дмитра Сухолиткого-Собчука — це історія про хорошого сім’янина, якому доля дає випробування, де він звертає з чесного шляху заради своєї сім’ї. Ролі у фільмі виконали Олександр Яцентюк, Соломія Кирилова, Станіслав Потяк, Мирослав Маковійчук, Олена Хохлаткіна, Іван Шаран.

За темою: Знято фільм «Памфір» режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука

У 2019 році «Памфір» став переможцем 11-ого пітчингу Держкіно (ігрові повнометражні авторські фільми спільного виробництва), отримав підтримку Польського Інституту Кіно (PISF), швейцарського фонду Visions Sud Est, одного із найбільш відомих фондів у Європі, які фінансують експериментальне кіно – Hubert Bals Fund а також французького національного центру кіно – CNC Aide aux cínemas du monde.

Памфір Дмитра Сухолиткого-Собчука

«Памфір» створюється у копродукції України, Франції, Польщі та Чилі. Виробництво фільму здійснює компанія BOSONFILM спільно з Les Films D’Ici, MADANTS, Quijote та у партнерстві з Mainstream pictures. Продюсери проекту – Олександра Костіна, Євгенія Яцута, Лора Бріан, Клаудія Смея, Богна Шевчик та Жанкарло Насі.

Нагадаємо, що девелопмент проекту здійснювався за підтримки Українського Культурного Фонду. Над сценарієм режисер працював в резиденції Каннського міжнародного кінофестивалю Cinéfondation Residence. Також проект був розроблений у двох найвпливовіших сценарних майстернях – TorinoFilmLab (Script&Pitch) та Midpoint Intensive.

Реліз фільму запланований на 2022 рік.

Читайте також

Фільми “Терикони” та “Я, Ніна” покажуть на кінофестивалі у Карлових Варах