fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

гра Байконур

Вийшла гра за мотивами фільму «Байконур. Вторгнення»

326

Віртуальна гра, в якій можна потрапити у в‘язницю, або отримати бан на 8 років, створена для того, щоб у розважальний інтерактивний спосіб розповісти глядачам про історію документального фільму «Байконур. Вторгнення» режисера Ангела Ангелова.

Про це повідомляє дистриб’ютор стрічки. Проникнути нелегально на легендарний космодром Байконур і пошити в дурні ФСБ — зухвала авантюра, на яку наважилися українські дослідники-екстремали: Ангел Ангелов і Дмитро Громов. Тепер кожен може здійснити те саме, зігравши в інтерактивну гру на новому офіційному сайті документального повнометражного трилера «Байконур. Вторгнення», який вийшов в національний прокат 5 серпня.

За темою: Документальний трилер «Байконур. Вторгнення» стартує в національному прокаті

Двоє дослідників з України, ризикуючи життям, потрапляють на засекречену територію космодрому Байконур, щоб на власні очі побачити запуск ракети «Союз». Їм не радили цього робити, адже на території космодрому Байконур діє законодавство РФ, де за “шпигунство і розголошення державної таємниці” в Росії можна потрапити у в’язницю на термін від 8 до 20 років. Проте українські екстремали вирішили ризикнути і зняли документальний екшн про свою подорож.

гра Байконур

Учасникам пропонується зіграти в квіз і відповісти на серію запитань, поки працює таймер. Кожна правильна відповідь — рух уперед. За неправильну — бан на 8 років.

Нагадаємо, документальний трилер «Байконур. Вторгнення» – проект компанії DGTL RLGN та творчої команди «Insiders Project». Режисер та оператор стрічки – Ангел Ангелов. Головний герой – Дмитро Громов. Продюсери – Микита Стрижевський, Ольга Бесхмельниціна, Віталій Шереметьєв. Звукорежисер – Артем Бабурін. Композитор – музикант Дмитра Авксєнтьєва (Koloah). Автори ідеї, сценаристи – Ангел Ангелов і Дмитро Громов. Пост-продакшн здійснено за підтримки Українського Культурного Фонду. Український дистриб’ютор стрічки – 86PROKAT.

Світова прем’єра фільму «Байконур. Вторгнення» відбулася в жовтні 2020 року в рамках 4-го кінофестивалю «Kharkiv MeetDocs». Стрічка потрапила у Національний конкурс повнометражних документальних фільмів і отримала гран-прі глядацьких симпатій, встановивши рекорд переглядів.

Міжнародна прем’єра фільму відбулася 10 квітня 2021 року на XIV міжнародному кінофестивалі документального кіно «Артдокфест», де стрічка брала участь в основному конкурсі кінофестивалю та отримала «Особливу згадку журі – За амбітну ідею, ризиковане рішення і блискучий результат».

На великі екрани документальний трилер «Байконур. Вторгнення» вийшов 5 серпня 2021 року.

Читайте також

Знятий в Києві «Останній найманець» увійшов у топ-10 найпопулярніших на Netflix фільмів