fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Стартували продажі фестивальних абонементів на 5-ий Kharkiv MeetDocs

301

Розпочалися продажі фестивальних абонементів на ювілейний міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs, який цього року відбудеться з 26 вересня по 2 жовтня у Харкові.

Ювілейний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs цього року відбудеться з 26 вересня по 2 жовтня у Харкові в змішаному онлайн та офлайн форматі. Освітня програма буде доступна глядачам також у форматі онлайн.

До програми фестивалю увійде національний та міжнародний конкурс ігрового й документального повнометражного і короткометражного кіно, спеціальні покази та національні прем’єри, а також індустріальна секція, яка складатиметься з воркшопів, майстер-класів та творчих зустрічей з професіоналами індустрії.

За темою: Кінофестиваль Kharkiv MeetDocs оголосив старт приймання фільмів до конкурсних програм та проєктів на пітчинг

Фестивальний абонемент надає глядачам змогу подивитися фільми конкурсних програм та позаконкурсних секцій, відвідати майстер-класи та зустрічі з творчими групами фільмів у форматі Q&A, брати участь у глядацькому голосуванні. Детальна програма фестивалю буде анонсована у вересні.

Придбати абонементи за ціною early birds до 10 вересня можна за посиланням.

Відвідати урочисте відкриття кінофестивалю Kharkiv MeetDocs 26 вересня у Харківській філармонії можна придбавши квиток за посиланням.

Kharkiv MeetDocs — міжнародний кінофестиваль документальних та ігрових фільмів, що фокусується на культурі, проблемах і повсякденному житті східних областей України. Програми фестивалю включають покази найкращих фільмів таких фестивалів як Sundance Film Festival, Berlinale, Festival international du film de Cannes, номінантів та лауреатів премії «Оскар».

Kharkiv MeetDocs заснований у 2017 році, ідеологиня і директорка фестивалю — кінопродюсерка Євгенія Крігсхайм. Головна мета фестивалю — популяризація українського документального та ігрового кіно, розширення меж українського кіноглядача та культурний розвиток Східної України.

Фестиваль Kharkiv MeetDocs 2021 проходитиме за підтримки Auswärtiges Amt (Федеративне міністерство іноземних справ Німеччини). Організатори фестивалю: Media Frontline e.V., ГО «Тинк Тенк Юкрейн». Портал «Нове українське кіно» виступає меліапартнером події.

Нагадаємо, в рамках спільного проєкту “Нового українського кіно” та харківського фестивалю документального кіно Kharkiv MeetDocs – Kharkiv MeetDocs August Meetings – у серпні пройдуть 5 онлайн-зустріч з представниками української кіноіндустрії.

Читайте також

У серпні проводимо 5 онлайн-зустрічей з представниками кіноіндустрії разом з Kharkiv MeetDocs