fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Гуллівер новий рік

Прем’єру мультфільма «Гуллівер повертається» перенесли під Новий рік

526

Дата прем’єри українського анімаційного фільму «Гуллівер повертається», виробництва 95 Animation Studio и Gulliver Films, знову змістилася. Мультфільм вийде на екрани 23 грудня 2021 року.

«Нещодавно закінчились кінофестивалі в Берліні та Гонг Конзі, на яких був представлений наш мультфільм «Гуллівер повертається». Ми вже не перший рік беремо участь в різних кінофестивалях, але це були перші виставки, де ми показували вже повністю завершений мультфільм, – коментує генеральний продюсер Олег Ходачук.

За його словами, попри важку ситуацію у світі з ковідом, фільм дуже сподобався дистриб’юторам практично по всьому світу. Пропозиції по дистрибуції мультфільму надійшли з Португалії, Іспанії, Італії, Туреччині, країнах Бенілюксу, Середнього Сходу та Латинської Америки: Мексика, Бразилія, Аргентина, Чілі, Еквадор, Парагвай, Уругвай, Перу. “Дуже сподіваюсь і вірю, що український мультфільм оцінять і подивляться діти всього світу”, – зазначив він.

Нагадаємо, за сюжетом Гуллівер отримує лист, у якому жителі Ліліпутії просять його про допомогу. Їх країна в жахливому занепаді, тому без мудрого велетня їм не обійтися. Але чи буде Гуллівер відважно вирішувати справи своїх друзів, коли у самого не все так добре?

гулівер

«Гуллівер повертається» на обкладинці французького видання Le film francais

Головного героя Гуллівера озвучив український ведучий та співак Володимир Дантес. Також одну з ролей виконав лідер гурту «Беz обмежень» Сергій Танчинець. Режисер – Ілля Максимов.

Читайте також –

Вийшов трейлер мультфільму “23 Образи Петрика П’яточкина”