fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«І будуть люди» випускають цикл роликів «Наша історія»

1 037

Поки не знаєш правду, не знаєш, хто ти є: творці серіалу «І будуть люди» випускають цикл роликів «Наша історія», присвячених історії українського народу. Перші два відео вже можна переглянути на офіційних сторінках серіалу.

Спеціальний проєкт «Наша історія» через розповіді героїв фільму говорить про найважливіше у складній та неоднозначній історії України та у житті кожного з нас. Як повідомляє пресслужба серіалу, це короткі відео, в яких актори стрічки «І будуть люди» Аркадія Непиталюка розповідають про своїх героїв, їхні долі та погляди, а також про себе та сучасну Україну.

Спочатку вони предстають перед очима глядачів в образах своїх героїв та від їхнього імені розмірковують про найголовніше, а згодом – діляться власними думками про основну ідею фільму, зв’язок минулого і сьогодення та найважливіші цінності в людському житті: «Поки не знаєш правду – не знаєш, хто ти є; якщо в тебе всередині є іскра справжньої любові – не все так погано; якщо матимемо єдність – обов’язково переможемо».

Цикл відео відкриває героїня Олеся Івасюта, яка довго жила серед брехні, але згодом прийде час дізнатися правду. Її роль втілила акторка Катерина Григоренко.

Опис другого ролика: Василь Ганжа пів життя працює наймитом, повертається у рідне село, стає головою, підтримуючи комуністичні ідеї. Образ героя втілив актор Акмал Гурєзов.

У циклі роликів також знялися актори: Олександр Піскунов, Віктор Жданов, Остап Дзядек, Олена Борозенець, Костянтин Темляк, Олександр Мавриць та Макар Тихомиров.

Відео циклу змушують задуматися про виклики, які зустрічала Україна та українці у ХХ столітті, про те, як кожен українець знаходив власний шлях у буремні часи, мріяв, боровся та відстоював свою правду, і як наше минуле пов’язане з сучасністю.

Ролики виходитимуть упродовж серпня тричі на тиждень на офіційних сторінках серіалу: Facebook, Instagram, YouTube, Film.UA Group. Над створенням відео працювала окрема знімальна команда: режисер – Павло Потатуєв, оператор – Тимофій Аврамчук, монтаж – Василь Переверзєв.

Нагадаємо, серіал «І будуть люди» – це 12-серійна історична сага за однойменним романом Анатолія Дімарова. Вона охоплює найскладніші часи в історії України – початок ХХ століття, коли світова війна, революція та прихід радянської влади розділили суспільство та поділили долю кожного на «до» і «після». Кожен з героїв саги зустрів зміни з точки зору своєї правди. Проте всіх їх об’єднує бажання жити, любити і знайти своє місце у новому вимірі історії. 12 епізодів. 12 основних героїв. 12 непересічних доль, кожна з яких відбиває історію цілого народу.

Дивіться тизер 12-серійного фільму «І будуть люди»:

По темі: Знайомство з героями: творці серіалу “І будуть люди” представили персональні постери

Ролі в серіалі виконали: Остап Дзядек, Акмал Гурєзов, Олена Борозенець, Катерина Григоренко, Віктор Жданов, Костянтин Темляк, Олександр Піскунов, Олександр Мавриць, Макар Тихомиров, Анна Тамбова, Віталій Ажнов, Аліна Костюкова, Ігор Колтовський.

Режисер – Аркадій Непиталюк. Оператор – Дмитро Юриков. Продюсери – Сергій Демидов, Віктор Мирський, Людмила Семчук. Креативна продюсерка – Олеся Лук’яненко. Виконавча продюсерка – Валерія Ткачук. Автори сценарію – Тетяна Щегельська, Тарас Антипович, за романом А. Дімарова «І будуть люди».

Серіал виробництва Film.UA створено на замовлення Міністерства культури та інформаційної політики України і телеканалу СТБ. Прем’єра відбудеться вже цієї осені на телеканалі СТБ.

Наша історія

Читайте також

10 фактів про історичну сагу за романом Анатолія Дімарова «І будуть люди»