fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Казка старого мельника

«Казка старого мельника» виходить в прокат 31 грудня (тизер)

640

Новий тизер розкриває дату прем’єри сімейного фільму «Казка старого мельника», в основі якого – історія кохання та український фольклор.

Стрічку «Казка старого мельника» режисера Олександра Ітигілова готують до прокату “Кінокомпанія2016” разом з “Euromedia” та “UFD” на 31 грудня цього року. Про це повідомляється на офіційній сторінці фільму в Facebook.

“Готуйтеся, зима у кінотеатрах України буде пекельно казкова”, – йдеться в повідомленні.

По темі: “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке”: в кінотеатрах взимку знов покажуть фільм

В основу сценарію лягла дитяча книга «Казка старого мельника» Сергія Ухачевського. Зйомки стрічки проходили з 2014 по 2015 рік у Києві, Пироговому, Шипоті, Синевирі, Невицькому та в Олеському замках.

За сюжетом, головні герої Христина та Миколка проходять випробування – їм доводиться боротися із силами зла. В головному двобою традиційно зійдуться сили добра і зла.

Дивіться новий тизер «Казка старого мельника»: відео

#Кінокомпанія2016 #Euromedia та #UFD презентують тізер до стрічки #КазкаСтарогоМельника. Готуйтеся, зима у кінотеатрах України буде пекельно казкова)

Опубліковано Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво Неділя, 18 жовтня 2020 р.

 

У фільмі зіграли Ірма Вітовська, Олексій Богданович, Ада Роговцева, Остап Ступка, Наталя Сумська, Анна Кошмал, Валентин Томусяк, Володимир Горянський, Анатолій Хостікоєв, Олеся Жураківська та багато інших відомих акторів.

Нагадаємо, вихід стрічки був анонсований ще на весну 2016 року, проте пізніше виробництво було призупинено і кілька років прем’єра переносилась. Останньою датою було 16 квітня. Але й тоді казка так і не вийшла в прокат.

Зображення зі зйомок стрічки «Казка старого мельника» – в нашій добірці.

Казка старого мельника

Казка старого мельника

Читайте також –

“Пекельна Хоругва 2″: за сценарієм Сашка Лірника знімуть козацький вестерн “По сліду вовка”